Event MIX Początek prac nad IV edycją konferencji Event Biznes

Początek prac nad IV edycją konferencji Event Biznes

0

Czwarta edycja konferencji Event Biznes zapowiada się niezwykle interesująco. W ramach inauguracyjnego w tym roku spotkania Rady Programowej zostały ustalone m.in. bloki tematyczne, zaproponowano prelegentów oraz wskazano termin Event Biznes 2017. Konferencja planowana jest na pierwszą połowę listopada br. i odbędzie się tradycyjnie w Warszawie. Dokładna data zostanie potwierdzona do końca maja wraz z jednoczesnym potwierdzeniem lokalizacji wydarzenia. Członkowie Rady podczas spotkania podsumowali poprzednie edycje konferencji oraz rozpoczęli prace nad programem wydarzenia. Pomysłodawcą i twórcą konferencji Event Biznes jest Stowarzyszenie Branży Eventowej.  

W spotkaniu Rady Programowej wzięło udział kilkunastu jej członków, reprezentujących przedstawicieli korporacji na co dzień zajmujących się organizacją wydarzeń w swoich firmach, przedstawicieli agencji eventowych będących członkami Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Klubu Agencji Eventowych, a także inni wybitni przedstawiciele przemysłu spotkań, w tym eksperci branżowi oraz naukowi reprezentujący m.in. Uniwersytet Warszawski oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

W ramach dyskusji ustalono jakie będą cele i szczegółowe założenia programowe Event Biznes 2017 oraz które case studies zasługują szczególnie na zaprezentowanie w ramach dzielenia się dobrymi praktykami. Członkowie Rady Programowej wskazali również ciekawych mówców, którzy w ramach swoich wystąpień mają inspirować uczestników tegorocznej konferencji do oryginalnych i efektywnych działań eventowych.

Koordynatorkami spotkania były Dyrektor Programowe Event Biznes: Anna Nowakowska, Członek Zarządu SBE ds. Edukacji, Strefamice.pl i Magdalena Kondas, Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl. Koordynatorem prac rady została Ewa Bukrewicz – Stowarzyszenie Branży Eventowej.

W skład Rady Programowej IV edycji Event Biznes wchodzą:

Żaneta Berus – In2Win / Stowarzyszenie Branży Eventowej

Edyta Brykała – Noble Concierge

Piotr Burdzy – ORANGE

Jacek Caputa – Grupa Żywiec

Krzysztof Celuch – Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Paweł Czerski – IMS Events / Stowarzyszenie Branży Eventowej

Marta Dunin-Michałowska- MEA GROUP/Stowarzyszenie Branży Eventowej

Piotr Jaworowicz – PKN ORLEN

Magdalena Kondas – MeetingPlanner.pl

Łukasz Kosuniak – Samsung/ Businessmarketer.pl

Olga Krzemińska-Zasadzka – Agencja Power/Stowarzyszenie Branży Evenowej

Agnieszka Majkowska – Prudential Polska

Mariusz Nowak – Ministry of Creativity/Klub Agencji Eventowych

Anna Nowakowska – StrefaMICE.pl / Stowarzyszenie Branży Eventowej

Sebastian Oprządek – El Padre/Klub Agencji Eventowych

Marta Pokutycka-Mądrala – Nationale Nederlanden

Renata Razmuk – Social Connect / Stowarzyszenie Branży Eventowej

Ewelina Sobolewska –  Krotoski-Cichy

Agnieszka Sołtysiak – Endorfina Events/ Klub Agencji Eventowych

Mariusz Trojanowski – Uniwersytet Warszawski

Paweł Wielkopolan – Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego

Jakub Zdrzalik – Agencja Perfectto / Stowarzyszenie Branży Eventowej

[galeria=”1″]

– Zachęcam gorąco do zarezerwowania sobie czasu w listopadzie, aby móc uczestniczyć w  tegorocznej edycji Event Biznes. Już teraz mogę zapewnić, że nie zabraknie inspirujących mówców, ciekawych wykładów, informacji o najnowszych trendach. Opieka merytoryczna Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także Rady Programowej, to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego Event Biznes 2017 – mówi Anna Nowakowska, Dyrektor programowa Event Biznes.

Partnerem spotkań Rady Programowej Event Biznes jest Hotel Polonia Palace.

– Jest mi niezmiernie miło, że pierwsze spotkanie Rady Programowej IV edycji konferencji Event Biznes odbyło się w Hotelu Polonia Palace. Jako hotel w centrum Warszawy, który oferuje przestrzeń eventową, chętnie wspieramy inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej, które konsoliduje oraz integruje środowisko, i to w ciekawy i niebanalny sposób. Podczas spotkania miałem okazję poznać wiele znaczących osób oraz wymienić się z nimi doświadczeniami. Trzymam kciuki za powodzenie tegorocznej konferencji Event Biznes i mam nadzieję, że będzie równie udana jak poprzednie edycje – mówi Paweł Lewtak, MBA Dyrektor Generalny, Polonia Palace Hotel, Członek Zarządu, Hotele Warszawskie SYRENA.

Konferencja Event Biznes jest cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym nowoczesnymi formami promocji, służącymi budowaniu silnej i efektywnej marki. Szczegółowy program zostanie zaprezentowany w czerwcu.

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacji. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe, zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Organizuje targi branżowe i warsztaty. Jest inicjatorem i – wspólnie z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego – twórcą (organizatorem) Studium Podyplomowego Event Management. Dąży do wypracowywania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej cenionych narzędzi komunikacji.

www.sbe.org.pl

JK