Logo

Super gift

Najlepsze gadżety reklamowe wybrane przez zwiedzających FestiwalMarketingu.pl

Zwiedzający targi FestiwalMarketingu.pl mogli głosować w konkursie Super Gift na nagrodę publiczności dla najlepszego gadżetu reklamowego. Była to druga odsłona konkursu na najlepszy gadżet Festiwalu – w pierwszej części konkursu najlepsze artykuły promocyjne wybierali internauci.

Pierwsza, przed targami, w której głosować można było poprzez formularz internetowy wyłoniła zwycięzców w 6 kategoriach: przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce gifts online oraz w kategorii Super Business Gift (wyniki dostępne są TUTAJ).

Tegoroczna odsłona była wyjątkowa – do konkursu zgłoszono 96 produktów (ponad 50% więcej niż w roku ubiegłym). Po raz pierwszy też organizator zdecydował się przyznać wyróżnienia, ze względu na małą różnicę głosów pomiędzy kolejnymi miejscami. Po raz pierwszy także w odsłonie konkursu w jednym przypadku ta sama ilość głosów zdecydowała o przyznaniu miejsca ex aequo.

Głosowanie w czasie trwania Festiwalu cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem – produkty oceniło 384 zwiedzajacych targi. Najwięcej głosów publiczności zdobył głośnik WONDER BALL MINI zmieniający kolory podczas odtwarzania, który w swojej ofercie posiada firma Inspirion Polska. Drugie miejsce otrzymał Brelok5w1 – brelok, żeton do wózka, otwieracz do butelek, zamykacz do butelek i otwieracz do puszek w jednym gadżecie – od firmy Badge4u, a 3. miejsce przypadło firmie MJM Company, która zaprezentowała Lazy-Bag – lekką, dmuchaną kanapę.

www.festiwalmarketingu.pl

KL