Logo

Event MIX

„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula!”

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta przygotowało wyjątkowe spotkanie branży eventowej, reklamowej i mediów: „B2Beat – branża spotyka się w Hulakula!”. Już 5 października wszyscy Ci, którzy zwykle przy tego typu wydarzeniach są w pracy, tym razem będą się bawili i relaksowali, korzystając ze wszystkich atrakcji Rozrywkowego Centrum Miasta.

Hulakula – to miejsce zabawy i rozrywki zarówno dla klienta indywidualnego, jak i branżowego, ale na to, by wszyscy się dobrze bawili, zawsze pracuje sztab ludzi: specjaliści od eventów, reklamy, mediów… To także osoby, z którymi na co dzień współpracujemy i tego wieczora to dla nich chcielibyśmy przygotować zabawę. Liczymy, że event B2Beat – branża spotyka się w Hulakula! pozwoli nam lepiej się poznać w trochę mniej formalnych warunkach. Będzie też miejsce, gdzie będzie można zobaczyć w praktyce, co nowego słychać w branży – podkreśla Bogumił George, prezes BMG Entertainment.

Na ten wieczór przygotowano wiele atrakcji i prezentacji nowości na rynku eventowym. Razem z Universal Music Polska przygotowany został również specjalny muzyczny showcase. Na scenie Hulakula zagoszczą młode gwiazdy, które szturmem zdobywają polską scenę muzyczną: Lanberry, Monika Lewczuk, Patryk Kumór i Antek Smykiewicz.

„B2Beat…” – to także branżowy turniej bowlingowy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami – tym razem na torach do kręgli. Swoją drużynę można zgłaszać poprzez specjalnie przygotowaną stronę: ZOBACZ TUTAJ.. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody: dla zwycięskiej drużyny voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula. Łączna pula nagród grupowych i indywidualnych wynosi przeszło 25 tys. zł.

Wstęp na wydarzenie tylko z zaproszeniami. Chęć udziału w wydarzeniu można zgłaszać poprzez stronę: ZOBACZ TUTAJ.

Organizator wydarzenia: Hulakula  Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

Partnerzy wydarzenia: Świat Eventów, Confetti System, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Syskonf, Event Management Training Group

Partner branżowy: Meeting Planner

OOH event! jest patronem medialnym wydarzenia.

JK