Event MIX Premiera 7. edycji katalogu OOH event! na Forum Branży Eventowej

Premiera 7. edycji katalogu OOH event! na Forum Branży Eventowej

0

11 stycznia 2018 roku odbędzie się Forum Branży Eventowej, wydarzenie branżowe na którym powinien pojawić się każdy, kto jest związany z rynkiem eventowym. W tym roku impreza została podzielona na trzy sektory: strefę networkingu, strefę merytoryczną i strefę biznes.

10 eventowych trendów na 2018 czyli jak się zmienia świat spotkań! Personalizacja i targetowanie kluczem sukcesu w skutecznej komunikacji eventu. Kobieta na evencie. Wykorzystanie marki terytorialnej w evencie komercyjnym. Najważniejsze zasady sprawnego planowania i budżetowania eventu, czyli jak dobre przygotowanie prowadzi do sukcesu. Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością, czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu? To tematy przewodnie najbliższej edycji FBE.

Program składa się z wystąpień w strefie plenarnej oraz sesji networkingowej w ramach Akademii Rekomendacji Grzegorza Turniaka. Dla wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy, organizator pomyślał również o stworzeniu strefy dostawców, gdzie będzie można nawiązać relacje biznesowe. 

Podczas wydarzenia odbędzie się premiera kolejnej – 7. edycji katalogu OOH Event! – warto podkreślić, że wydawnictwo będzie oficjalnym katalogiem Forum Evential 2017. Publikacja to prawdziwe vademecum wiedzy dla specjalistów z branży.

W nowym numerze po raz kolejny znajdzie się bogata zawartość merytoryczna: artykuły eksperckie, case study i zajmujące wywiady z czołowymi przedstawicielami i specjalistami świata eventów.

Więcej informacji o możliwościach współpracy reklamowej: a.kuczera@oohmagazine.pl

Poprzednie wydanie katalogu OOH event!: ZOBACZ TUTAJ.

Więcej informacji o Forum Branży Eventowej: TUTAJ.

JK