Event MIX  Skype dla Biznesu do wideokonferencji od Aver

 Skype dla Biznesu do wideokonferencji od Aver

0

Komunikacja biznesowa w dzisiejszym świecie odbywa się na wiele sposób. Jednym z najpopularniejszych są wideokonferencje, a wśród nich liderem jest Skype dla Biznesu. Niezwykła powszechność tego rozwiązania powoduje, że użytkownicy zaawansowanych (sprzętowych) wideokonferencji zaczęli rozglądać się za rozwiązaniami, które obsługują nie tylko tradycyjne protokoły H.323 czy SIP, ale także Skype dla Biznesu. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Aver, który w najnowszej odsłonie oferuje nowe sprzętowe zestawy do wideokonferencji z obsługą Skype dla Biznesu – serię Orbit SVC, a także udostępnia możliwość dokupienia tej obsługi do już obecnych na rynku mostków z serii EVC.

Seria Aver SVC Orbit zwraca uwagę futurystycznym designem, ale zachwyca możliwościami. W tego typu rozwiązaniach najważniejsza jest swego rodzaju uniwersalność, która pozwala swobodnie korzystać z wideokonferencji. Zestaw wspiera wielopasmowe, zintegrowane połączenie miedzy protokołami Skype dla Biznesu, H.323 i SIP. Oznacza to dużą swobodę w organizowaniu wideokonferencji z partnerami i współpracownikami w kraju i za granicą. Można odbierać i udostępniać treści, transmitować wideokonferencje na żywo, prezentacje, przemówienia, wykłady, a także nagrywać wideo. Niezwykle przydatne jest również obsługa protokołu RTMP, pod którą kryje się możliwość streamingu wideokonferencji np. na serwis YouTube. Pozwala to poszerzyć grono odbiorców wideokonferencji w sposób niemalże nieograniczony! Zestawy są wyposażone w 32GB wewnętrznej pamięci i przygotowane do magazynowana danych w chmurze (iSCSI).

AVER Orbit SVC posiada funkcję dual–camera co daje użytkownikowi możliwość wyboru kamery, albo korzystanie z obu w tym samym czasie. Daje to nadzwyczajne możliwości komunikacyjne. Do dyspozycji są wejścia HDMI, DVI / VGA, a zestaw akceptuje równoczesne przyjmowanie danych z dwóch źródeł – jednym z nich może być również dodatkowa kamera PTZ, którą również będzie można sterować z poziomu wideokonferencji Aver.

Kolejną nowością jest aktualizacja oprogramowania do serii EVC, która otwiera możliwość dokupienia licencji na obsługę Skype dla Biznesu. Możliwość tą posiadają modele EVC300/350/900/950.

Jak to działa? Wystarczy zaktualizować oprogramowanie i dokupić klucz licencyjny, aby zestaw EVC stał się niezwykle funkcjonalnym narzędziem do wideokonferencji obsługującym równocześnie protokoły H.323, SIP i Skype dla Biznesu!

Warto zaznaczyć, że zestaw Aver EVC300 + licencja Skype dla Biznesu to najtańsze sprzętowe rozwiązanie do wideokonferencji obsługujące jednocześnie trzy wymienione protokoły.

Z racji premiery rozwiązań dodających obsługę Skype, dystrybutor wideokonferencji Aver, ViDiS SA, przygotował specjalną ofertę.

Szczegóły specyfikacji:

Seria SVC

Seria EVC

JK