Event MIX Premiera Bentley’a z Exclusive Event

Premiera Bentley’a z Exclusive Event

119
0
Premiera Bentley’a z Exclusive Event

6 grudnia br. na Śląsku odbyła się pierwsza w Polsce premiera nowego Bentley’a Continental GT, za której organizację odpowiedzialna była agencja eventowa Exclusive Event.

Zaproszeni goście mieli okazję spotkać się w murach dawnej Słodowni Browaru Obywatelskiego. Miejsce to zostało wybrane nieprzypadkowo. To miejsce łączy bogatą historię i współczesne marzenia. Tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle emocje, biznes i innowacje. To tutaj infrastruktura końca XIX wieku jest początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI.

Na gości w trakcie wieczoru czekały wyjątkowe atrakcje, które wywołały wielkie emocje! Tego dnia w murach Słodowni, zaproszeni uczestnicy byli świadkami prezentacji auta, które jest obecnie najbardziej wyczekiwanym modelem klasy Grand Tourer. Auta, które jest milowym krokiem w Bentley Motors, rozpoczynającym nową historię marki.

Pojawiły się zaskakujące momenty i mocne brzmienia, by podkreślić odwagę jego projektantów, a także podkreślić sportowy, męski charakter samochodu. Rockowy koncert, w trakcie którego odsłonięto niezwykłą sylwetkę nowego Continental GT, rozpoczął premierę modelu.

Goście w trakcie wieczoru, oprócz zapoznania się z najnowszym dziełem inżynierów i projektantów Bentley Motors, mieli również okazję uczestniczyć w krótkim warsztacie whisky, prowadzonym przez ambasadora marki Jack Daniel’s.

www.exclusive-event.pl

JK