Event MIX B2Beat branża spotyka się w Hulakula

B2Beat branża spotyka się w Hulakula

0
Już po raz drugi przedstawiciele branży eventowej, reklamowej i mediów bawili się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

W środę, 3 października w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta po raz drugi odbyła się wyjątkowa impreza skierowana do branży eventowej, reklamowej i mediów.

Tłumnie przybyli goście reprezentujący różne dziedziny biznesu związanego ze sztuką organizacji eventów, którzy świetnie bawili się w plastycznych przestrzeniach warszawskiego centrum rozrywki. Na ponad 6,5 tysiącach mprzestrzeni Hulakula udostępniono im liczne atrakcje eventowe, a także zaproszono do zmierzenia się z współpracownikami i konkurencją na torach do kręgli.

Pełen sportowych emocji II Branżowym Turniej Bowlingowy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników spotkania. Wzięły w nim udział aż 44 drużyny, czyli o 14 więcej niż przed rokiem. Najlepszy w branży okazał się w tym roku – zespół HoReCup AICR z agencji eTravel, który wygrał voucher na kwotę 10 tys. zł. Miejsce drugie zdobyli ex aequo – ubiegłoroczni mistrzowie z agencji New Look Advertising oraz drużyna agencji Tomascon. Miejsce trzecie przypadło drużynie OOH Star Event – przedstawiciele OOH event! i STAR EVENT.

– Bardzo się cieszymy, że Branżowy Turniej Bowlingowy cieszy się tak dużym i dynamicznie rosnącym zainteresowaniem. Przygotowujemy to wydarzenie z myślą o osobach, które zawodowo zajmują się eventami i ich liczny udział jest dla nas wyjątkowym dowodem uznania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i  mamy nadzieję, że nasze wydarzenie „B2Beat branża spotyka się w Hulakula” już na stałe wpisze się w kalendarze imprez branży eventowej  – podkreśla Bogumił George, prezes BMG Entertainment.

Jak przed rokiem „B2Beat…” obfitował także w muzyczne emocje. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, goście mieli okazję wziąć udział w koncertach wzbogacony w wizualne efekty specjalne. Wśród ogni i dymów swój materiał zaprezentowali artyści wytwórni Gorgo Music: zwycięzca programu Twoja twarz brzmi znajomo – Filip Lato, który przedpremierowo wykonał wybrany repertuar z debiutanckiego albumu oraz wyjątkowa formacja kobieca –Zouzy.

Wieczór poprowadził dziennikarz radia Eska Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Partner: Meeting Planner

Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, sprawny.marketing, konferencje.pl, „Event Management Polska”, OOH event!, Event Mix, polecam.nie polecam- platforma dla eventowców.

Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)