Event MIX 3 wyjątkowe wydarzenia, 3 okazje do spotkania… Agencja POWER zaprasza…

3 wyjątkowe wydarzenia, 3 okazje do spotkania… Agencja POWER zaprasza…

0
Z Agencją POWER już niebawem będzie można się spotkać podczas trzech wydarzeń: Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, podczas World Travel Show w Warszawie i na Kongresie Szkoleniowym Event Management w Łodzi.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców i tych wszystkich, którym bliski jest rozwój.  O zasięgu i prestiżu Kongresu najdobitniej mówią liczby: swoją wiedzę i kontakty biznesowe do tej pory budowało blisko 31.000 osób. Tylko w ubiegłym roku w 100 panelach i wydarzeniach towarzyszących udział wzięło 6000 uczestników z 39 państw z całego świata, którzy uczestniczyli również w Targach Biznes Expo, na których pokazało się 110 wystawców.

– Miło nam zaprosić Państwa na wydarzenia, które odbędą się tej jesieni z naszym udziałem! Podczas nich Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director Agencji POWER,  będzie dzielić się z Wami swoim doświadczeniem na rynku usług eventowych dla firm i instytucji. Już 18 października 2018 roku spotkamy się na VIII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach – mówi przedstawiciel Agencji POWER.

Hasłem przewodnim wszystkich Kongresów jest: Nauka — Biznes — Samorząd — RAZEM DLA GOSPODARKI. Współpraca pomiędzy tymi  środowiskami umożliwia dialog służący szybszemu rozwojowi innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki.

Tegorocznej edycji towarzyszy hasło:  Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Wydarzenie skupi się na  narzędziach wspierających rozwój firm, miast i regionów w obszarze ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej. Nie zabraknie także tradycyjnych tematów, takich jak finansowanie MŚP, prawo i podatki oraz współpraca międzynarodowa.

Olga Krzemińska-Zasadzka podczas dyskusji nt. „Przepis na udany Event”  poruszy następujące zagadnienia:

  • Mierz siły na… zasoby, czyli finansowanie eventu,
  • Rusz głową! Pomysł, idea i motyw przewodni,
  • Lokalizacja i dostępna infrastruktura i atrakcje,
  • Promocja, komunikacja, gwarantowana satysfakcja!

To wszystko 18 października o godzinie 13:30. Link do wydarzenia: TUTAJ.

Natomiast 20 października 2018 przedstawicieli Agencji POWER spotkacie podczas debaty w dzień branży MICE podczas „World Travel Show” pt. „Najskuteczniejsze metody i najczęściej popełniane błędy w prezentacji i sprzedaży oferty turystycznej organizatorom wydarzeń”, w którym biorą udział na zaproszenie Meetingplaner.pl.


Link do wydarzenia: TUTAJ.

Natomaist 23 listopada 2018 roku Agencję POWER spotkacie w EC1 Łódź na Kongresie Szkoleniowym Event Management, na którym opowiedzą:

Jak profesjonalnie zaplanować budżet eventu i uniknąć najczęściej popełnianych błędów? Podpowiedzą, jak zaplanować budżet wydarzenia od pomysłu przez negocjację ceny aż do finalnej realizacji działań. Pokażą, jak rozpisać każdą z pozycji kosztorysu i prawidłowo określić współzależności pomiędzy wydatkami, by samodzielnie zweryfikować poprawność działań i doprowadzić do ich realizacji.

– Tylko u nas nauczysz się, jak skonsolidować działania pochodzące z różnych budżetów cząstkowych. Wiedza z zakresu zarządzania zmianami w finansach pozwoli Ci na kontrolowanie i porównanie wszystkich wydatków związanych z eventem. Powiemy Ci, jak współpracować z podwykonawcami, naliczać prowizję, zawierać umowy z wzajemną korzyścią, by uniknąć branżowych błędów i stać się wzorcowym partnerem biznesowym.UWAGA! Osoby, które będą się zgłaszać i wpiszą w formularzu zgłoszeniowym hasło „Power” otrzymają 10% zniżki od aktualnej ceny – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka.


Link do wydarzenia: TUTAJ.