Gadżety reklamowe Świąteczna kolekcja biznesowych zestawów delikatesowych

Świąteczna kolekcja biznesowych zestawów delikatesowych

0

Firma Chocolate Land – znana na rynku z personalizowanych bombonierek z belgijskimi pralinami Amante – zaprezentowała świąteczną kolekcję zestawów delikatesowych.

Zestawy delikatesowe oferowane przez firmę Chocolate Land komponowane są wyłącznie z najwyższej jakości, cenionych na rynku marek słodyczy i produktów gourmet food oraz specjalnie wyselekcjonowanych win, niedostępnych na polskim rynku w sprzedaży detalicznej oraz mocnych alkoholi. W katalogu „Zestawy delikatesowe. Boże Narodzenie 2019” zaprezentowane zostały świąteczne zestawy upominkowe w różnych przedziałach cenowych, zarówno z alkoholem (wino, whisky, nalewka), jak i bez alkoholu.

[galeria=”1″]

Zestawy upominkowe wyróżnia nie tylko ich zawartość, ale również opakowanie. Każdy z zestawów zapakowany jest w dobrane kolorystycznie eleganckie pudełka, które dodatkowo na życzenie klienta można spersonalizować. Kosze upominkowe komponowane są również na indywidualne zamówienie Klientów, ze wskazaniem charakteru zestawu, koloru lub budżetu.

Tegoroczną kolekcję świątecznych zestawów upominkowych można znaleźć w katalogu pod linkiem.

Firma Chocolate Land ma w swoim portfolio również markę Amante, wyróżniającą się na rynku szeroką gamą kolorystyczną opakowań z możliwością ich personalizowania, które kryją w sobie ręcznie robione belgijskie praliny (www.amante.com.pl).

KL