Aktualności Debiut JAVRO GROUP na Targach Promo Show Professional

Debiut JAVRO GROUP na Targach Promo Show Professional

0

Podczas Promo Show Professional 2020 na targach po raz pierwszy swoją ofertę zaprezentuje firma JAVRO GROUP – producent notesów Motley, kalendarzy książkowych Genela i galanterii skórzanej Kroen. 

– Debiut JAVRO GROUP na Targach Promo Show Professional w Warszawie był tylko kwestią czasu. Śledzimy trendy na rynku, szukamy coraz skuteczniejszych możliwości dotarcia do nowej grupy klientów i w PSP widzimy ogromny potencjał, głównie ze względu na bardzo ściśle określoną grupę uczestników – mówi Jacek Wrodarczyk, Dyrektor zarządzający w JAVRO GROUP. – Od wielu lat współpracujemy z agencjami reklamowymi w Polsce i za granicą. Znamy potrzeby klientów biznesowych. Jesteśmy producentem notesów Motley, kalendarzy książkowych Genela i galanterii skórzanej Kroen. Nasza oferta to nie tylko katalogowe produkty z możliwością znakowania czy zmian kolorystycznych, ale tysiące opcji personalizacji. Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczona kadra specjalistów zapewniają agencjom doskonałą jakość produktów, szybki czas realizacji zleceń oraz ogromny wybór materiałów – dodaje Jacek Wrodarczyk.

Na Targach firma zaprezentuje swoje topowe marki. Motley to oryginalne notesy, które każdy może zaprojektować sam w kreatorze online: od okładki, po wybór koloru tasiemki, gumki czy dodatkowej opcji znakowania. Genela to eleganckie kalendarze biznesowe dostosowane do potrzeb klienta. Jego decyzji pozostawiamy m.in. wybór kalendarium, rodzaj i wzór oprawy, znakowanie, dodatkową wkładkę na wizytówki czy też dodanie wklejki reklamowej. Kroen to marka prestiżowej galanterii skórzanej, w ofercie m.in. eleganckie breloki i etui na kluczyk samochodowy z prawdziwej skóry, ale także szeroki wachlarz produktów z ekoskóry, takich jak oprawy na dyplom, biznesowe notatniki, teczki konferencyjne. Wszystkie produkty szyte są na zamówienie z opcją personalizacji każdego elementu. [galeria=”1″] 

– Mamy nadzieję, że podczas tegorocznej edycji Promo Show zaprezentujemy się z jak najlepszej strony, pozyskując do współpracy agencje reklamowe, które poszukują innowacyjnych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów – reasumuje Dyrektor zarządzający w JAVRO GROUP.

PSP to: Nowa jakość spotkań! Komfortowe warunki do przeprowadzania rozmów handlowych. Kameralna przestrzeń. Czas na poznanie nowej oferty dostawców, bez pośpiechu i przepychu. Budowanie wzajemnych relacji.

www.javro.pl 

Bezpłatna rejestracja oraz lista wystawców na stronie: www.psp2020.pl 

KL