Event MIX IEM 2020 coraz bliżej!

IEM 2020 coraz bliżej!

77
0

IEM 2020 rozpocznie się już 28 lutego w katowickim Spodku. W tym roku w zawodach weźmie udział 16 drużyn, które będą walczyć o pulę nagród w wysokości 500 000$. Na wszystkich fanów e-sportu czekają nie tylko wielkie emocje, ale również dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia.

Podczas najważniejszego turnieju e-sportowego gracze będą rywalizować o tytuł mistrzowski Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II. Uczestnicy IEM będą mogli na żywo oglądać rywalizację najlepszych zespołów na świecie oraz wziąć udział w zaplanowanych meet-up’ach oraz odwiedzić strefę expo.

Here IEM – moc atrakcji

„Here IEM” to hasło przewodnie strefy przygotowanej przez Komputronik Gaming, którą stworzą trzy niezależne zony. – Jednym z elementów naszej strefy będą dwa gaming room’y, gdzie odbywać będą się rozgrywki. Uczestnicy będą walczyć o atrakcyjne nagrody. W naszej przestrzeni znajdzie się także ekspozycja z high-endowym sprzętem gamingowym z możliwością przetestowania go na najnowszych grach oraz sklep z peryferiami dla graczy w atrakcyjnych cenach. Mamy przygotowany także konkurs, w którym do wygrania będzie specjalny komputer gamingowy – mówi Piotr Janus, Brand Manager Komputronik Gaming.