Logo

AktualnościGadżety reklamowe

Kolorowa rewolujca: T-shirt z nadrukiem w 3 sekundy od Macma Polska

Macma Polska, importer i dostawca gadżetów reklamowych, nabył właśnie nową maszynę do znakowania tekstyliów, która pozwala stworzyć piękne i kolorowe nadruki w rekordowo szybkim czasie. 

– T-shirty i torby bawełniane to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są ponadczasowe, praktyczne i korzystamy z nich niemal codziennie. Posiadają także dużo miejsca na nadruk reklamowy, co łatwo można wykorzystać do kreatywnej promocji swojej firmy. Chcąc zaoferować naszym klientom większy wybór technik znakowania tych produktów, postanowiliśmy wzbogacić firmowy park maszynowy o nowoczesną i ultraszybką drukarkę dwublatową DTG. Urządzenie AEOON Compact jest dla nas uzupełnieniem oferty druku na tekstyliach i otwiera przed nami nowe możliwości drukarskie. Przede wszystkim pozwala na nadruk fullcolor o bardzo wysokiej rozdzielczości 2400 dpi, a jakość wykonanego druku jest nieporównywalnie lepsza od tej, wykonanej sitodrukiem – mówi Katarzyna Banaszak, Kierownik Działu Marketingu w Macma Polska.

Kolejnym niepodważalnym atutem tej techniki znakowania jest możliwość bezpośredniego przeniesienia logotypu na materiał. Dzięki temu klient nie płaci za przygotowanie matryc czy klisz, a to pozwala na pełną personalizację pojedynczej koszulki bez dodatkowych kosztów. Małe zamówienia z logotypem fullcolor są opłacalne dla klienta, a czas realizacji – 24h! – zachwyci najbardziej niecierpliwych odbiorców.

– Nadruki realizowane na naszej nowej drukarce są w 100% ekologiczne ponieważ nie używamy Primera, a same tusze posiadają OEKO TEX. Druk DTG wykorzystujemy przy znakowaniu białych t-shirtów oraz białych i naturalnych toreb i worków bawełnianych, a skomplikowane grafiki nie są dla nas żadnym problemem. Czas na kolorową rewolucję! – reasumuje Katarzyna Banaszak.

www.macma.pl

KL