Event MIX 18 lipca rusza druga edycja PEPSI SILESIA BEATS

18 lipca rusza druga edycja PEPSI SILESIA BEATS

0

W te wakacje STADION ŚLĄSKI, PEPSI oraz PMG Group rozpoczęli muzyczny projekt, jakiego jeszcze w Europie nie było! PEPSI SILESIA BEATS to multimedialny spektakl z udziałem najlepszych polskich Dj’ów. Dzięki VIDEO LIVE STREAM wydarzenie jest dostępne dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej oraz tych, którzy kochają tańczyć w rytmie pozytywnych bitów.

Już w sobotę 18 lipca – murawa na Stadionie Śląskim zostanie podzielona na cztery dj’skie areny! Wystąpią: C-Bool, Gromee, Sikdope oraz Adam De Great, współtwórca i producent wydarzenia.

– Druga edycja to kolejny poziom muzycznego trójboju! Tym razem nawiążemy do sportowych i piłkarskich emocji! Zobaczycie losowanie kolejności występów, tuż przed ich rozpoczęciem! Każdy z artystów będzie miał swoją trybunę i stół DJ’ski! W trakcie drugiej edycji widzowie jako pierwsi poznają pełny skład artystów oraz formułę trzeciej – finałowej edycji! – zapowiada Adam Mitrenga, właściciel PMG Group.

Mało?! Organizatorzy zapewniają wiele niespodzianek, zachęcając do oglądania Pepsi Silesia Beats Video Live Stream już w tę sobotę o 21:00 na www.pepsisilesiabeats.com

– Jesteśmy zadowoleni z pierwszej edycji Pepsi Silesia Beats, która została bardzo dobrze przyjęta przez miłośników muzyki klubowej. Nie możemy się już doczekać drugiej części, która tematycznie nawiązywać będzie do sportowych i piłkarskich emocji. Jesteśmy przekonani, że magia Stadionu Śląski doda głębszego wymiaru utworom, które zaprezentują artyści na murawie tego legendarnego obiektu. Projekt cały czas jest rozwijany i z pewnością przyniesie dużo pozytywnych emocji sympatykom muzyki elektronicznej – podsumowuje Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego.

Warto zarezerwować sobie czas na kolejną wakacyjną edycję Pepsi Silesia Beats!
Save the date – 18 lipca o godz. 21:00! Organizatorzy gwarantują, że nie przestaną zaskakiwać widzów pomysłowością i całą oprawą widowiska. Śledźcie #pepsisilesiabeats online!