Logo

Wielki Format

Nadchodzi nowa seria ploterów tnących SUMMA S Class

Summa to znana na całym świecie marka produkująca plotery tnące. Z początkiem lutego w ofercie Atrium Centrum Ploterowe pojawi się długo zapowiadany, ulepszony model Summa S.

Ploter tnący Summa S Class 2 ma procesor, który jest siedem razy mocniejszy niż jego poprzednika. Posiada żywy, kolorowy ekran dotykowy, port sieciowy, szybkie i niezawodne złącze USB. Wyposażony w funkcję przycinania i cięcia arkuszy, Summa S to od teraz będzie jeszcze lepszym towarzyszem dla drukarek wielkoformatowych niż kiedykolwiek wcześniej.

Firma skupiła się na tym, by sprzęt stał się jeszcze bardziej elastyczny w swoich możliwościach oraz bardziej trwały. Summa S Class 2 jest zbudowany na fundamentach solidnej niezawodności i będzie oferować funkcje do obsługi praktycznie każdego materiału. Podobnie jak precyzyjnie dostrojone zawieszenie w samochodzie sportowym, precyzja plotera Summa S pozwoli włożyć więcej mocy „pod maskę”.

Od wycinania winylu po precyzyjne wycinanie na matrycach i kreślenie na papierze i nie tylko, ploter Summa S Class 2 to wielofunkcyjne urządzenie, które skonstruowane jest do wykonywania swojej pracy dzień po dniu, na szeroką skalę.
Dokładność cięcia tego plotera wyprodukowanego w Europie jest niezwykle precyzyjna, co wpływa na długą trwałość efektów pracy. Modernizując swoją pracownię w ploter Summa S otrzymujemy nie tylko niesamowitą niezawodność, zyskujemy także pewność, że drogie materiały, których użyjemy – w tym wszelkiego rodzaju vinyle, zostaną precyzyjnie wycięte, za każdym razem.

Premiera już 31 stycznia, po tym czasie ploter będzie można zamówić u wyłącznego dystrybutora pod adresem:

www.atrium.com.pl