Inspiracje Wielkanocne prezenty z czekolady – czekoladowa poezja smaku

Wielkanocne prezenty z czekolady – czekoladowa poezja smaku

0

Firma Czekolada Szorski zachęca do zapoznania się z produktami, które sprawią, że podczas Wielkanocy w firmie zagości jeszcze więcej słodkiej radości. Można podarować je bliskim partnerom biznesowym, ponieważ jest to idealny upominek, który można wręczyć w imieniu przedsiębiorstwa. Dzięki wyjątkowym wielkanocnym czekoladkom z pewnością ocieplimy relacje z kontrahentami i najbliższymi współpracownikami.

Ręcznie robione czekoladki  z manufaktury Czekolada Szorski to kolekcja słodkości skomponowana z myślą o nadchodzących świętach. Wszystkie produkty powstają z najwyższej jakości belgijskiej czekolady (deserowa, mleczna lub biała) i są tworzone przez mistrzów cukiernictwa naszej cukierni. W najnowszej kolekcji wielkanocnej znajdują się wyjątkowe czekoladowe kompozycje z pysznymi dodatkami, spersonalizowane zestawy pralin z umieszczonym logo bezpośrednio na czekoladce, tabliczki czekolady, ręcznie malowane jajka wypełnione owocami, ciekawe świąteczne zestawy prezentowe, ręcznie malowane czekoladowe pisanki i przeurocze figurki wielkanocne takie jak: zajączki, kurki, czy też baranki. Producent zaznacza, że dba o każdy szczegół, by ich produkty nie tylko osłodziły świąteczny czas, ale także były piękną ozdobą.

Wielkanocne zestawy czekoladek w kształcie jajek są zapakowane w eleganckie opakowania z ozdobną obwolutą, na której możemy umieścić dowolną spersonalizowaną  grafikę, np. logo firmy.  Wielkanocne czekoladki z tej manufaktury to idealny produkt do uzupełnienia świątecznego koszyka prezentowego.

Więcej propozycji na stronie: www.czekoladaszorski.pl/wielkanoc

Obsługa klientów biznesowych pod nr tel.: 606 193 692

www.czekoladaszorski.pl

KL