Marketing MIX tołpa.® authentic – nowość w ofercie z minimalnym składem i ekologicznym opakowaniem

tołpa.® authentic – nowość w ofercie z minimalnym składem i ekologicznym opakowaniem

0

tołpa.® przedstawia nową linię – authentic, której kosmetyki zawierają do 99% składników pochodzenia naturalnego. Tuby i transparentne butelki pochodzą recyklingu i nadają się do recyklingu, nie mają też foliowego celofanu, a etykiety wyprodukowane są z biomateriału otrzymywanego w procesie przetwarzania trzciny cukrowej.

Tak w życiu jak i w kosmetykach warto świadomie wybierać to co jest naprawdę istotne. Dobre kosmetyki niczego nie udają. Mają proste składy i zawierają wyłącznie to, co niezbędne. Są skuteczne dzięki mocy naturalnych składników. Taka właśnie jest nowa, innowacyjna linia kosmetyków tołpa.® authentic, tworzona zgodnie z trendami „less is more” i „clean label”.

Co to oznacza? Komfortową i czystą formułę: maksymalnie 10 składników wg INCI, a żaden z nich nie znalazł się tam przypadkowo. Określone rezultaty pielęgnacji kosmetyków tołpa.® authentic zostały potwierdzone w badaniach aparaturowych, a ich transparentność jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

Czyste molekuły i trendowe składniki

tołpa.® authentic to cztery produkty do kompleksowego oczyszczania skóry twarzy. Dzięki czystym molekułom: niacynamidu w płynie micelarnym, kwasu glikolowego w toniku, kwasu mlekowego w żelu do mycia twarzy i kwasu migdałowego w żelu-peelingu oczyszczają i jednocześnie intensywnie pielęgnują. Usuwają do 100% najdrobniejszych cząstek zanieczyszczeń i makijaż z zachowaniem naturalnej równowagi mikrobiomu, fizjologicznego pH i bariery hydrolipidowej. Błyskawicznie łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia. W ciągu kilku chwil skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i pozostaje nawilżona jeszcze długo po użyciu. płyn micelarny – 10 składników, tonik – 9 składników, żel do mycia twarzy – 10 składników oraz żel-peeling – 10 składników.

Kosmetyki z linii tołpa.® authentic różnią się aktywnymi składnikami. Niacynamid to nic innego jak witamina B3, znana także pod nazwą witaminy PP, niacynamidu oraz niacyny, posiada szereg właściwości m.in. reguluje wydzielanie sebum, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi stany zapalne i przeciwdziała powstawaniu nowych. Kwas glikolowy to kwas złuszczający z grupy AHA, pozyskiwany z soku trzciny cukrowej. Dedykowany jest do każdego rodzaju skóry. Poradzi sobie z rozszerzonymi porami, doskonale nawilży i wygładzi skórę. Kwas mlekowy to dobroczynny składnik również z grupy kwasów AHA. Posiada właściwości złuszczające, nawilżające oraz antybakteryjne, przeciwstarzeniowe i pełni rolę regulatora pH. Natomiast kwas migdałowy w naturze występuje w gorzkich migdałach. Świetnie sprawdza się przy skórze problematycznej. Złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, wyrównując tym samym koloryt skóry. Rozjaśnia przebarwienia i blizny. A czym właściwie jest czysta molekuła? to działająca cząsteczka chemiczna. Użycie właśnie takiej czystej cząsteczki sprawia, że dokładnie wiemy jakich efektów działania oczekiwać. Nic nie zaburza ani nie hamuje jej działania.

We wszystkich kosmetykach marki tołpa® znajdziemy zawsze ekstrakt z torfu, torf tołpa.® – multiroślinny antyoksydant, który naturalnie chroni i wzmacnia skórę.

tołpa.® authentic zawierają do 99% składników pochodzenia naturalnego. Tuby i transparentne butelki pochodzą recyklingu i nadają się do recyklingu, nie mają też foliowego celofanu. Etykiety wyprodukowane są z biomateriału otrzymywanego w procesie przetwarzania trzciny cukrowej. kosmetyki tołpa.® authentic nie zawierają substancji zapachowych. Pachną wyłącznie składnikami, z których zostały stworzone. Autentycznie.