Aktualności Firma Barański, Upominki.pl oraz WOWpuzzle w PIAP

Firma Barański, Upominki.pl oraz WOWpuzzle w PIAP

0

PIAP wita nowych Członków. Firma Barański, Upominki.pl oraz WOWpuzzle to nowe firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które zdecydowały się przystąpić do organizacji branżowej w IV kwartale 2021 roku.

– Przystąpiliśmy do PIAP aby móc czynnie brać udział w rozwoju rynku artykułów promocyjnych w Polsce. PIAP jest dla nas świetnym suportem w promocji naszego przedsiębiorstwa w kraju i zagranicą  –  mówi Paweł Barański Właściciel Barański Tekstylia Reklamowe.

– Polska Izba Artykułów Promocyjnych to okno na świat. To dzięki niej możemy rozwijać swój biznes, poszerzać kontakty, wymieniać się doświadczeniami. To zaszczyt być w tak zacnym gronie – mówi Ewa Bieńkowska, Właściciel Salt&Pepper-WOWpuzzle.

Firma Barański korzysta z długoletniego doświadczenia na rynku tekstyliów domowych i reklamowych. Tekstylia reklamowe sprawdzają się idealne jako gadżet reklamowy i domowy.

Korzystając z surowców najwyższej próby firma Barański oferuje tekstylia reklamowe o niepowtarzalnej jakości i wyglądzie, na każdą porę roku. W sezonie zimowym proponuje cieszące się największą popularnością ciepłe koce drukowane podszyte materiałem Sherpa, ręczniki bawełniane tkane i z mikrofibry oraz skarpetki dziane.

UPOMINKI.PL jest producentem różnorakich upominków. Z pasją tworzy i dystrybuuje trwałe i niezawodne produkty. W ofercie firmy znajduje się klika tysięcy zaprojektowanych indywidualnie upominków. Zgrany i ambitny Zespół upominki.pl dba o wysoką jakość produktów oraz zadowolenie Klientów. Historia firmy rozpoczęła się już w 2011 roku.

Od roku 2016 firma produkuje upominki i prezenty pod marką upominki.pl.
Oferta produktów kierowana jest przez rożne kanały dystrybucji: sklep internetowy z upominkami upominki.pl, kwiaciarnie, sieć franczyzową (w trakcie rozwoju), punkty sprzedaży oraz dropshipping. Wysyłka upominków odbywa się na terenie całego kraju i Europy.

WOWpuzzle to gadżet marzeń: zaskakujący, idealnie dopasowany do potrzeb, robiący dobry PR i jeszcze lepsze wrażenie.

Oryginalne drewniane puzzle, o unikalnych kształtach, są projektowane, dopasowywane  i produkowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

W projekcie może znaleźć się nawet kilkadziesiąt spersonalizowanych elementów, za pomocą których pokazane zostaną produkty i usługi Klientów. Puzzle w kreatywny sposób odzwierciedlą charakter prowadzonej przez Klientów firmy działalności. Nawet jeśli to trudne do wyobrażenia, nic nie szkodzi – zaprezentujemy swoją wizję i wspólnie stworzymy coś niesamowitego!