Aktualności Endoprint i SCORPIO Sp.z o.o. w gronie Członków PIAP

Endoprint i SCORPIO Sp.z o.o. w gronie Członków PIAP

0

W kwietniu br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o firmy: Endoprint oraz SCORPIO Sp.z.o.o.

– Rozwój to coś, czego każdy chce a mało kto to czyni… Moim celem jest byciem najlepszą w tym co robię, w biznesie. Mam już za  sobą inną grupę o podobnym charakterze działania  i mam nadzieję , że gdy przystąpię do PIAP będę mogła poszerzyć jeszcze bardziej kontakty, postrzeganie biznesu i rozwinąć się – mówi Magdalena Pieniak, Właściciel Endoprint.

Członkostwo w PIAP to dla nas okazja do spotkań na różnych płaszczyznach z wieloma naszymi Klientami, którzy także są członkami Izby, jak również poznanie nowych podmiotów, które chcielibyśmy zainteresować oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że jeszcze większa integracja z branżą reklamową, jaką daje aktywność w strukturach PIAP, przełoży się na wiele nowych pomysłów, których realizacja pokaże nieprzeciętne możliwości, jakie daje dzisiejsza branża reklamowa mówi Krzysztof Pisera, Dyrektor ds. Zarządzania Ofertą SCORPIO Sp.z o.o.

Firma Endoprint działa na rynku reklamy zewnętrznej. Jest jedyną firmą z wyłącznością w Polsce, która ma możliwość zaoferowania innowacyjnego sytemu do wieszania reklamy SpiderSystem, który można zamontować samodzielnie, w 5 minut, o powierzchni do 20 m² na maksymalnej wysokości 12 m. Firma Endoprint to nie tylko systemy i reklamy wielkopowierzchniowe – zajmuje się również najnowszą, mało znaną metodą do zapisu zdjęć w formie wtapiania obrazu w aluminium.

SCORPIO Sp. z o.o. to jeden z wiodących dostawców rozwiązań dla poligrafii i przemysłu, z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dla branży reklamowej oferuje różnorodne technologie od uznanych producentów: tamponiarki niemieckiej firmy Tampoprint, urządzenia do laserowego znakowania austriackiej firmy Penteq, plotery drukujące UV-LED szwajcarskiej firmy swissQprint, urządzenia do domingu włoskiej firmy Demak, zgrzewarki do banerów amerykańskiej firmy Miller Weldmaster.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i kompleksowym podejściu do technologii zespół SCORPIO zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne i dobór optymalnych rozwiązań do profilu produkcji klientów.

www.piap-org.pl