Logo

Media & maszyny

Zestaw drukująco-tnący od Via Color

Długo wyczekiwane wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami, jednak mimo wizji upragnionego lenistwa rynek ploterów wielkoformatowych nie próżnuje. Na najbliższy miesiąc firma Via Color przygotowała specjalną ofertę.

Czerwcowa oferta, czyli zestaw drukująco-tnący składa się z dwóch produktów: kultowego plotera drukującego STORMjET 7160S 4Gen i plotera tnącego PUMA III S60. Ploter STORMjET jest doskonale znany, a także doceniany na rynku drukarek wielkoformatowych, bo tylko w pierwszym półroczu 2016 roku ten jeden model był instalowany przez firmę Via Color już kilkadziesiąt razy. STORMjET 7160S wśród innych ploterów konkurencyjnych firm wyróżnia bezawaryjność i doskonała jakość pracy maszyny. Oferowany obecnie ploter to 4 generacja maszyny, która została jeszcze bardziej dopracowana, a przy okazji zmieniono jej design, dzięki czemu STORMjET 7160S prezentuje się teraz bardzo nowocześnie.

W zestawie z ploterem drukującym Via Color oferuje także ploter tnący PUMA III S60. Ploter wyposażony jest w system pozycjonowania AASII a także silnik SERVO, które razem zapewniają precyzyjne cięcie po konturze. Siła nacisku plotera wynosi aż do 400 gram. Ploter PUMA III S60 oferuje szerokość mediów 719 mm, natomiast szerokość cięcia 590 mm, dzięki czemu urządzenie to jest bardzo uniwersalne. W połączeniu z dołączonym do plotera profesjonalnym oprogramowaniem GreatCut pracuje szybko i sprawnie, gwarantując wysoką jakość prowadzenia folii.

Zestaw drukująco tnący oferowany przez Via Color to propozycja dla wszystkich, którzy poszerzają, ale także zaczynają swoją działalność, ponieważ połączenie plotera drukującego STORMjET i plotera tnącego PUMA dają bardzo dobry start i umożliwiają pracę na szeroką skalę.

www.viacolor.pl

MO