Poligrafia Zaproszenie na warsztaty UV na Festiwalu Druku

Zaproszenie na warsztaty UV na Festiwalu Druku

0

Plotery Handtop to nowoczesne i precyzyjne drukarki UV wykorzystywane w branżach reklamowej i wnętrzarskiej do druku na wielu rodzajach podłoży takich jak: PCV, szkło, drewno, skóra, tektura, papier, płytki ceramiczne, płyty z tworzyw sztucznych. – Wszechstronne zastosowanie maszyn, a jednocześnie prosta obsługa sprawiają, że polecamy je zarówno doświadczonym i wymagającym klientom, jak również tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z drukiem UV – mówi Katarzyna Lewandowska Dyrektor Handlowy API.PL

– Festiwal Druku w dniach 9-10 września w Warszawie to doskonała okazja, aby pokazać zalety naszych drukarek. Zapraszamy na patronackie stoisko Handtop, gdzie zaprezentujemy dwa flagowe modele:

Handtop 2512 UV z płaskim stołem o wymiarach 2500×1220 mm do druku na sztywnych i giętkich podłożach o grubości do 10 cm, działający w oparciu o głowice Ricoh Gen V 7-35 pl z maksymalną rozdzielczością 1440 x 1200 dpi. Konfiguracja kolorów: CMYK + W+ lakier.

Handtop 1600 UV hybrydowy z transportem pasowym o szerokości druku 1600 mm do druku na podłożach giętkich o wysokości do 5 cm, oparty na najnowszej głowicy Kyocera KJ4A 4-6-10 pl, drukujący z prędkością do 74 m kw/h. Konfiguracja kolorów: CMYK + W.

– W trakcie dwóch dni targów będzie można porozmawiać z naszymi technologami, którzy na co dzień serwisują maszyny i doradzają drukarniom w zakresie ich eksploatacji. Dla osób szczególnie zainteresowanych drukiem UV przygotowaliśmy na stoisku „Warsztaty druku UV” – mówi Katarzyna Lewandowska.

W programie warsztatów: prezentacja rozwiązań technologicznych zastosowanych w ploterach marki Handtop oraz komentowany pokaz druku na różnych podłożach m.in. szkle, przezroczystym i białym PCV, płytach meblowych i dibond.

Warsztaty odbędą się w czterech odsłonach, tak aby każdy zainteresowany najnowszymi technikami druku UV mógł wziąć udział w dogodnym dla siebie terminie.

9 września 2015:
11.00 – 12.00: Nowoczesne rozwiązania w druku UV z komentowanym pokazem pracy maszyn
14.00 – 15.00: Nowoczesne rozwiązania w druku UV z komentowanym pokazem pracy maszyn

10 września 2015:
11.00 – 12.00: Nowoczesne rozwiązania w druku UV z komentowanym pokazem pracy maszyn
14.00 – 15.00: Nowoczesne rozwiązania w druku UV z komentowanym pokazem pracy maszyn

Miejsce: stoisko Handtop D 18

Rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej TUTAJ

www.api.pl

www.festiwaldruku.pl

KL