Poligrafia Integart bezpośrednim dystrybutorem produktów marki Arlon

Integart bezpośrednim dystrybutorem produktów marki Arlon

0

W maju b.r. firma Integart Sp. z o.o. została bezpośrednim dystrybutorem produktów marki Arlon. Założona w 1958 roku, Arlon Graphics LLC jest renomowanym i znanym na świecie amerykańskim producentem folii wylewanych dedykowanych do aplikacji na pojazdach.

Firma dysponuje biurami handlowymi i centrami dystrybucyjnymi rozmieszczonymi na wszystkich kontynentach, które mają zapewnić jak najlepszą obsługę klientów i dostępność produktów. Producent w swojej ofercie posiada szeroką gamę podłoży do druku wielkoformatowego oraz folii do oklejania pojazdów. Hitem sprzedaży marki Arlon jest folia wylewana do druku wielkoformatowego DPF 6000 RP / XRP, która jest miękka, a to zapewnia odpowiednią rozciągliwość i przyczepność oraz gwarantuje lepszy zadruk niż konkurencyjne folie, zwłaszcza na ploterach lateksowych. Kolejnym wartym wyróżnienia produktem jest folia DPF 8000 przeznaczona do aplikacji na surową ścianę i tworzywa sztuczne o obniżonej przyczepności powierzchniowej. Folia wyróżnia się ponadprzeciętną przyczepnością. Producent zapewnia pełną roczną gwarancję na wykorzystanie tego produktu na elewacji zewnętrznej budynku! Folia UPP, czyli Ultimate Premium Plus, to rewolucyjnej folia pod każdym względem do zmiany koloru auta. Bardziej nasycone barwy, idealne krycie i świetna rozciągliwość to zalety tego produktu.

INTEGART w pierwszej kolejności do sprzedaży wprowadza następujące produkty:

• folie wylewane do druku wielkoformatowego DPF 6000 RP / 6000 XRP
• laminaty wylewane z serii 3210 / 3220
• folię do druku DPF 8000 przeznaczoną do aplikacji na ściany zewnętrzne i tworzywa sztuczne o niskim napięciu powierzchniowym
• folię do druku DPF 207 przeznaczoną do aplikacji na ściany wewnętrzne z możliwością przestawienia aplikacji
• folie polimerowe do druku wielkoformatowego z serii DPF 4500
• folie polimerowe do druku wielkoformatowego z serii DPF 4600
• laminaty polimerowe z serii 3420
• laminat polimerowy Heavy Duty z serii 3590.

Produkty marki Arlon uzupełniają i poszerzają ofertę Integartu, w szczególności w zakresie materiałów dedykowanych do wykonywania wydruków, ich zabezpieczenia przed działaniem niekorzystnych czynników i aplikacji na różnego rodzaju pojazdach, w tym: samochodach osobowych, ciężarowych, naczepach, tramwajach i autobusach, pojazdach budowalnych, motocyklach, pociągach i lokomotywach, samochodach wyścigowych i rajdowych, itp. W ofercie Arlona można znaleźć bardzo ciekawe materiały, których przykładem jest laminat 3590 Heavy Duty. Laminat zlecany jest do stosowania wspólnie z folią DPF 8000, którą można nabyć w wersji białej lub transparent. Zestaw powyższy służy do tworzenia grafiki, która będzie narażona na ekstremalne warunki użytkowania, np. na samochodach rajdowych, motocyklach wyścigowych, czy też pojazdach budowlanych i umożliwi dłuższe efektywne użytkowanie, niż w przypadku wykorzystania standardowych produktów.

www.integart.com.pl

MO