Poligrafia Mimaki z premierą nowej drukarki tekstylnej na FESPIE 2015

Mimaki z premierą nowej drukarki tekstylnej na FESPIE 2015

0

Mimaki, producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących dla branży oznakowań/grafiki oraz rynków odzieżowych/włókienniczych i przemysłowych, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie drukarki atramentowej TS300P-1800. To sublimacyjna drukarka atramentowa o szerokości 1,8 m do druku z roli na rolę, stworzona specjalnie z myślą o wykorzystaniu papieru transferowego i oferująca nowy poziom jakości i wydajności w zakresie cyfrowego druku na tekstyliach.

Wysyłka drukarek Mimaki TS300P-1800 rozpocznie się w lipcu 2015 r. Na targach firma Mimaki zajmie stoisko U5-T11, na którym będzie można podziwiać dobrze ubrane manekiny noszące żywe, kolorowe tkaniny zadrukowane z użyciem drukarki TS300P-1800.

– W obliczu błyskawicznego rozwoju rynku tekstylnego firma Mimaki postanowiła jeszcze bardziej skupić się na wprowadzaniu na rynek cyfrowych rozwiązań do druku na tkaninach – mówi Mike Horsten, kierownik generalny ds. marketingu w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w Mimaki Europe – czego rezultatem jest zupełnie nowa drukarka TS300P-1800. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli zobaczyć przykłady zadrukowanych tkanin, które stanowią spełnienie obietnicy rozwiązań cyfrowych w tym sektorze rynku. Bardzo się cieszymy z prędkości, jakości i wydajności, jaką zapewnia drukarka TS300P-1800 i wierzymy, że zostanie ona ciepło przyjęta przez użytkowników z branży modowej i innych dziedzin przemysłu tekstylnego.

www.mimakieurope.com

KL