Logo

Media & maszyny

Nowości SICO Polska na Festiwalu Druku

SICO POLSKA oferująca szeroką gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe na wrześniowym Festiwalu Druku zaprezentuje uczestnikom nowości ze swojej oferty.

Laminator Easy Lite 160

Easy Lite 160 to profesjonalny laminator zabezpieczający grafiki do szerokości roboczej 1600mm. Urządzenie to gwarantuje wysoką jakość przy nakładaniu dwustronnych folii samoprzylepnych, taśm aplikacyjnych i folii ochronnych w prosty, szybki i precyzyjny sposób. Laminator jest solidnym, niezawodnym i łatwym w użytkowaniu urządzeniem gwarantującym rezultaty wysokiej jakości.

 

Wycinarka Miura II 

Precyzyjna i szybka Miura II jest automatyczną wycinarką z obrotowymi ostrzami do przycinania wydruków wzdłuż osi X i Y. Stosowana jest również do cięcia innych materiałów i elastycznych podłoży, takich jak; papier (również papier laminowany), papier fotograficzny, durantrans, folie samoprzylepne PCW, poliester, poliwęglan, materiały odblaskowe, guma magnetyczna, banery (do 900 g) oraz różnego rodzaju tkaniny.

Plotery Mimaki JV150

Plotery serii Mimaki JV150 są wydajne, uniwersalne i oferują duże możliwości
kreatywne dzięki zastosowaniu różnych typów atramentów zapewniających żywe barwy,
w tym w nowych kolorach: pomarańczowym i jasnoczarnym. Seria JV150 Mimaki oferuje prędkości druku do 56,2 m2/h, rozdzielczość do 1440 dpi. System sprawdzania (NCU) i naprawy dyszy (NRS). System UISS i system MBIS III. Wygrzewanie z 3 inteligentnymi elementami.

Nowości zostaną zaprezentowane na stoisku SICO Polska podczas Festiwalu Druku, 9-10 września w Expo XXI w Warszawie.

www.sico.pl

www.festiwaldruku.pl

KL