Poligrafia Atrium otwiera dział serwisu ploterów w Warszawie

Atrium otwiera dział serwisu ploterów w Warszawie

0

Firma Atrium Centrum Ploterowe otworzyła dział serwisu ploterów wielkoformatowych Mutoh i Artemis w Warszawie. Lokalni użytkownicy ploterów drukujących i tnących tych marek będą mogli liczyć na szybką reakcję, dojazd i naprawę urządzeń.

Serwis ploterów firmy Atrium Centrum Ploterowe jako jedyny w Polsce posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest to też jedyny autoryzowany serwis ploterów Mutoh i Artemis w Polsce. Wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne są realizowane przez certyfikowanych, doświadczonych serwisantów, zgodnie z procedurami producentów ploterów. Kadra techniczna szkolona jest bezpośrednio w fabrykach producentów urządzeń. Jest to gwarantem poprawnie wykonanej usługi serwisowej.

– Średni czas naprawy realizowany przez nasz serwis to 3 dni. Otwarcie oddziału serwisowego pozwoli skrócić czas dojazdu do stołecznych drukarni oraz klientów z regionu. Dobrze wyposażony magazyn części zamiennych również wpływa na krótki czas obsługi. Wpisuje się to w ogólny rozwój firmy oraz podnoszenie jakości świadczonych usług. Oczywiście operatorzy urządzeń w razie problemów mogą liczyć na wsparcie telefoniczne – mówi Katarzyna Juchkiewicz z firmy Atrium.

Oprócz działań „naprawczych” dział serwisu organizuje dla operatorów maszyn szkolenia. „Sam serwisuj i dbaj o ploter”- pod takim właśnie hasłem regularnie odbywają się warsztaty poszerzone o zaawansowaną obsługę ploterów Mutoh. Odbywają się one pod okiem certyfikowanych serwisantów. Celem warsztatów jest zaznajomienie się operatorów maszyn z podstawowymi zagadnieniami serwisowymi, które można zrealizować bez potrzeby wzywania serwisu.

– Taka, wiedza przynosi wiele korzyści drukarni, czasowych i finansowych. Warsztaty mają na celu poszerzyć wiedzę operatora o diagnozowanie usterek w ploterze. W ramach szkoleń uczestnicy nabywają wiedzę odnośnie kalibracji plotera a także wymiany elementów eksploatacyjnych takich jak filtry, stacje, głowice – wyjaśnia Katarzyna Juchkiewicz.

www.atrium.com.pl

KL