Logo

Media & maszyny

Przyklej, odklej, udekoruj… z Apex Premium Easy Stick

W ofercie firmy Integart Sp. z o.o. pojawił się nowy ciekawy produkt należący do licznej rodziny produktów marki Apex Premium. Teraz obok canvasów, papierów i bannerów tekstylnych znajdziemy także wysokiej jakości tkaninę przeznaczoną do druku o nazwie Easy Stick, która z powodzeniem może pełnić także funkcję tapety.

Apex Premium Easy Stick to wyprodukowana na bazie poliestru tkanina samoprzylepna o stosunkowo dużej gramaturze 280. Do unikalnych cech produktu należy zaliczyć występowanie na spodniej warstwie kleju, który posiada zdolności sprzyjające repozycjonowaniu. Klej po usunięciu aplikacji nie pozostawia śladów na podłożu. Ten fakt docenią z pewnością aplikatorzy, ale także użytkownicy chcący raz na jakiś czas odkleić produkt i zaaplikować go w innym miejscu. Ponadto tkanina odporna jest na zagniecenia. Łatwo można doprowadzić ja do postaci pierwotnej (bez uszkodzenia powierzchni) i z niezmienioną siłą adhezji będzie przylegać ponownie do podłoża.

Tkanina Easy Stick może z powodzeniem zostać wykorzystana do produkcji mniejszych aplikacji do umieszczania na meblach, drzwiach czy jako pełnowymiarowa tapeta samoprzylepna aplikowana na ścianach. Doskonałym pomysłem jest zastosowanie produktu do produkcji kolorowych naklejek dla dzieci, które najmłodsi pokochają nie tylko za projekt graficzny, ale także za możliwość odklejenia i ponownego przyklejania. W połączeniu z zadrukiem w ekologicznej technologii HP Latex gotowe aplikacje z powodzeniem mogą pełnić swoje funkcje nie tylko w pokoikach dziecięcych, ale także miejscach użyteczności publicznej jak żłobki czy przedszkola.

Produkt dostępny jest w dwóch szerokościach: 1,27m oraz 1,524m w rolkach po 30mb.

Więcej informacji TUTAJ.

KL