Logo

Media & maszyny

HOT SUMMER – wakacyjna oferta Via Color

Grad nowości w ofercie firmy Via Color. Z okazji wakacji firma przygotowała specjalną ofertę, w skład której wchodzą dwa doskonałe urządzenia, tworzące zgrany duet gotowy do pracy.

Hot Summer to propozycja składająca się z plotera STORMjET 7180-x600 i laminatora STORMjET M1+. Ploter STORMjET po raz pierwszy pojawia się w ofercie – urządzenie oferuje 180 cm zadruku nie w standardowych czterech kolorach, w sześciu. CMYK + Light Magenta + Light Cyan to zestaw spotykany przeważne w większych urządzeniach, zazwyczaj drukarkach UV. To połączenie daje powoduje, że wydruki tworzone przez ploter STORMjET mają niesamowitą głębie kolorów, których sam CMYK nie jest w stanie osiągnąć. Wyposażony w dwie, nowoczesne głowice DX9 ploter drukuje z szybkością do 20 m2/h. Dzięki tym dwóm głowicom możemy pracować szybko i efektownie, nie tracąc przy tym jakości. Dołączony do plotera profesjonalny program PhotoPrint i indywidualna kalibracja maszyny oraz specjalne szkolenie sprawiają, że wydruki tworzone na ploterze STORMjET zachwycają nawet najbardziej wymagających.

Drugim urządzeniem wchodzącym w skład oferty Hot Summer jest laminator STORMjET M1+. To urządzenie daje możliwości laminowania materiałów o szerokości do 163 cm i temperaturze maksymalnej 60 stopni Celsjusza. Dzięki swojemu wykonaniu, urządzenie jest łatwe w obsłudze, więc każdy może sobie poradzić z jego używaniem. Dołączony do zestawu laminat doskonale współgra z laminatorem STORMjET, gwarantując odpowiednie zabezpieczenie laminowanych wydruków.

Tylko przez okres wakacyjny Via Color oferuje te dwa urządzenia plus zestaw mediów i atramentów w specjalnej cenie 39 900 zł netto.

www.viacolor.pl

MO