Logo

Media & maszyny

Igepa: Dekoracyjne folie okienne do druku

Efektowna dekoracja witryn sklepowych, świadome wykorzystanie transparentnych powierzchni w centrach handlowych, czy unikalna identyfikacja korporacyjna na mediach w 100% ekologicznych (bez PVC) – to wszystko i jeszcze więcej wykonasz dzięki nowym foliom okiennym Igepa serii Flat-ON.

CLEAR PET FLAT-ON 150 mic

Wysokiej jakości przezroczysta folia poliestrowa z silikonowym klejem krystalicznym do szybkiej i prostej aplikacji bez pęcherzy powietrza. Materiał o wysokiej odporności na temperaturę, gwarantujący repozycjonowalność oraz fantastyczne właściwości zadruku. Specjalne powleczenie zostało dopracowane pod kątem druku atramentami solventowymi, eco-solventowymi, UV oraz Latex. Konstrukcja kleju umożliwia pozycjonowanie grafik i wielokrotne ponowne wyklejenie, a po okresie 3-6 miesięcy, klej zmienia swoją charakterystykę na trwały.

WIPEABLE PP FLAT-ON 140 mic

Biała folia polipropylenowa z klejem usuwalnym typu Micro-Tac. Umożliwia tworzenie wewnętrznych grafik okiennych stabilnych wymiarowo, z możliwością wielokrotnego repozycjonowania. Przeznaczona do aplikacji „na mokro” i „na sucho”. Zapewnia czyste i łatwe usunięcie po okresie ekspozycji bez pozostawienia śladów na podłożu. Specjalne powleczenie zostało dopracowane pod kątem druku atramentami solventowymi, eco-solventowymi, UV oraz Latex! Materiał rekomendujemy również do stabilnych wymiarowo naklejek promocyjnych, idealne podłoże do ploterów Rolad serii VS, gdzie precyzyjny druk łączony jest z cięciem po obrysie.

www.igepa-viscom.pl

KL