Gadżety reklamowe Nobilia – premiera świątecznego katalogu zestawów prezentowych

Nobilia – premiera świątecznego katalogu zestawów prezentowych

0
Nobilia

Nobilia opublikowała najnowszy katalog bożonarodzeniowych zestawów upominkowych. W limitowanej kolekcji znalazły się ekskluzywne produkty stworzone we współpracy z markami takimi jak: J. A. Baczewski, Pluton, Ćmielów czy Maxim. Świąteczne prezenty Nobilii są już dostępne w sprzedaży online.

Zestawy prezentowe Nobilia od 20 lat uświetniają bogate w radość i momenty wzruszeń świąteczne spotkania. Tegoroczna premiera najnowszej kolekcji odbyła się na początku września, otwierając tym samym najgorętszy sezon w roku. W nowym katalogu pojawiło się blisko 80 zestawów stworzonych z myślą o najbliższych, a także współpracownikach czy partnerach biznesowych

Nobilia

– Zgodnie z naszą bożonarodzeniową tradycją, stworzyliśmy limitowaną kolekcję topowych marek Nobilii, które w tym roku połączyliśmy z produktami premium naszych wyjątkowych Partnerów. Do świątecznych zestawów dołączyliśmy wyszukane produkty od: J. A. Baczewski, Pluton, Ćmielów czy Maxim, których niezwykły rys historyczny dodał naszym zestawom charakteru i niepowtarzalności. Mam nadzieję, że kompozycje upominków, które od początku istnienia marki przygotowuję własnoręcznie, znajdą uznanie wśród naszych stałych oraz nowych Klientów – komentuje Anna Garmada, właścicielka marki Nobilia.

Nobilia

Wśród produktów bożonarodzeniowych znajdziemy m.in. zestawy marek własnych Nobilii: Choco Maya, Skład Praski, Ovocnie, a także typowo świąteczne linie produktów i zestawy ślubne. Upominki Nobilii bogate są w produkty gourmet food, przygotowywane z najwyższej jakości składników i sprowadzane w limitowanych seriach z różnych zakątków Polski i świata. W paczkach znajdziemy m.in. rzemieślnicze słodkości przygotowywane bez sztucznych barwników i aromatów, wyborne alkohole i estetyczne, świąteczne gadżety. Producent podkreśla, że koszom Nobilia można także nadać drugie życie. Ręcznie kaszerowane kuferki, pięknie zdobione, drewniane skrzynie, lśniące patery czy wiklinowe kosze po opróżnieniu upominku mogą posłużyć jako elegancki i praktyczny element wyposażenia domu.

Bożonarodzeniowy katalog Nobilia dostępny jest online TUTAJ.


Więcej podobnych newsów przeczytasz TUTAJ.