Logo

Event MIX

Kompleksowa oferta lutowych targów reklamy – PROMO SHOW

Przyszłoroczne targi PROMO SHOW odbędą się w dobrze znanym branży centrum wystawienniczym EXPO XXI w samym sercu Warszawy. Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentują pełną ofertę na nadchodzący rok, a uzupełnieniem oferty reklamowej będzie obecność dostawców mediów i maszyn. Dla zwiedzających przygotowanych jest także szereg pokazów i warsztatów.

Wydarzenie było i będzie skierowane wyłącznie dla profesjonalistów. Event, dotychczas dedykowany agencjom reklamowym, otwiera się na drukarnie i producentów reklam oraz klientów końcowych szukających najlepszych inspiracji w reklamie. Zwiedzający to starannie wyselekcjonowana grupa branżowa, każda rejestracja jest weryfikowana przez organizatora, zapewnia to wysoki poziom całego wydarzenia, i pozwala unikać przypadkowych gości, niezwiązanych z branżą.

Oferta poligraficzna

Przyszłoroczna edycja to również szeroka gama dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy. Tym samym PROMO SHOW oferuje kompleksową ofertę dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań zarówno w druku, poligrafii, reklamie i gadżetach reklamowych.

– Chcąc dotrzeć do nowych odbiorców z nieustannie poszerzającą się ofertą rozwiązań, potrzebujemy nowych miejsc spotkań i metod komunikacji, stąd nasz udział w PROMO SHOW 2023. Szczególnie zależy nam na zaprezentowaniu premier w ofercie serii SureColor w tym nowych urządzeń dla biur projektowych oraz pracowni architektonicznych, dla twórców reklamy wielkoformatowej oraz drukarek LFP z atramentem żywicznym SC-R – mówi Tomasz Kuciński, Account Manager Commercial & Industrial Printing w polskim oddziale Epson Europe B.V. Sp. z o.o.

Jesteśmy pewni że edycja 2023 PROMO SHOW przyciągnie uwagę klientów prawdziwie zainteresowanych rozwiązaniami druku na odzieży, digital finishingu i reklamy, czyli tym, czym w VISCAR zajmujemy się od 2011 roku – mówi Łukasz Kołodziej z firmy Viscar.

Wydarzenia towarzyszące

Na zwiedzających czekają także wydarzenia dodatkowe. Firma EMB Systems, posiadająca w swojej ofercie hafciarki i drukarki do koszulek, zaprezentuje w warsztatowej formie nowoczesne technologie zdobienia odzieży. Inni wystawcy również zapowiadają pokazy i warsztaty, o których więcej informacji zostanie opublikowanych wkrótce.

W specjalnej strefie dla agencji – w komfortowych warunkach, z cateringiem – będzie można spokojnie przeprowadzić biznesowe rozmowy i umówione spotkania. Targom towarzyszyć będzie także konkurs – SUPER GIFT – Gadżetowe inspiracje, podczas którego zwiedzający wybiorą najlepsze gadżety reklamowe PROMO SHOW.

Międzynarodowe zainteresowanie

W tegorocznej edycji wydarzenia, skierowanej jeszcze wyłącznie do agencji reklamowych, zagraniczni goście stanowili blisko 20% zwiedzających. Zwiedzający przybyli na targi m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Belgii, UK, Finlandii, Słowenii, czy Niemiec. Ich liczba rośnie z roku na rok. Przy promocji wydarzenia organizator współpracuje z najważniejszymi mediami branżowymi, co widać już w licznych kampaniach reklamowych przeprowadzonych za granicą.

–  Cieszę się, że targi się rozwijają i że następnym razem będę mogła odwiedzić większą liczbę wystawców w nowej lokalizacji w centrum Warszawy – mówi Ilze Andriksone z agencji MEDIARE z Łotwy.

Odwiedzamy największe targi upominków i przedmiotów promocyjnych w Europie, od kilku lat odwiedzam także targi PROMO SHOW, dzięki czemu możemy znaleźć przede wszystkim producentów produktów, które mogą zaspokoić nasze potrzeby, czy to pod względem ceny, jakości i szybkości produkcji – dodaje Armando Lopes z Promoglobal.

Organizator targów PROMO SHOW współpracuje m.in. z wydawnictwem Euroexpo z Rumunii, niemieckim wydawnictwem EPPI, C!mag magazine, oraz IPPAG, międzynarodowym stowarzyszeniem wiodących na rynku firm zajmujących się artykułami promocyjnym. Więcej o tej współpracy można przeczytać TUTAJ.

Targi PROMO SHOW odbędą się 08-09 lutego 2023 r. w EXPO XXI Warszawa. Więcej o evencie można przeczytać na stronie PROMO SHOW.

Rejestracja na to wydarzenie znajduje się TUTAJ.