Debata THINK MICE podczas FBE 2023 - OOH magazine
Logo
PROMO SHOW
PROMO SHOW

Event MIXWydarzenia

Debata THINK MICE podczas FBE 2023

Już 18 stycznia w Expo XXI Warszawa odbędzie się kolejna edycja Forum Branży Eventowej (FBE)

Wszystkich wybierających się na to wydarzenie, zachęcamy do odwiedzenia stoiska THINK MICE oraz do wysłuchania przygotowywanej debaty eksperckiej poświęconej temu, jak duże zmiany w świecie eventów może wymusić kryzys energetyczny.

Zagrożenia związane z rynkiem energii w Polsce cały czas pozostają jak bardzo aktualnym jest to tematem. Palącym problemem są dzisiaj nie tylko potencjalne braki prądu, o czym mówiło się pod koniec ubiegłego roku, ale przede wszystkim rekordowo wysokie ceny energii. Sytuacja jest trudna i po raz kolejny odbija się na przemyśle spotkań. Ciężko wyobrazić sobie przecież organizację spektakularnych eventów, przy rosnących cenach nie tylko prądu (czy w momencie ewentualnej jego reglamentacji), ale także gazu. To wszystko sprawia, że wyzwań nie brakuje. Jak sobie z nimi radzić oraz z jakimi konsekwencjami – jako branża – musimy się liczyć?

O tym porozmawiają uczestnicy moderowanej przez Michała Kalarusa, redaktora naczelnego THINK MICE, debaty „Jak duże zmiany w branży eventowej wymusza kryzys energetyczny?”. Odbędzie się ona na scenie głównej FBE w godzinach od 13.00 do 13.40.

Wśród zaproszonych do rozmowy gości znaleźli się: Michał Fiodorow, dyrektor ds. technicznych w Prolight Sp. z o.o., Konrad Kozioł, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Areny Gliwice oraz członek zarządu Europejskiego Zrzeszenia Aren (European Arenas Association – EAA), Rafał Kupidura, CEO w IF Nation Group, Alicja Panasiuk, director SME accounts Northern Europe w Accor Hotels, a także Marcin Wójcicki (Brill AV Media). Podzielą się oni swoimi doświadczeniami związanymi z problemami energetycznymi, a także poszukają ewentualnych rozwiązań i pomysłów mających na celu wypracowanie strategii pomagających zwiększyć efektywność wykorzystania energii.

Misją FBE jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. Podczas styczniowego spotkania, poza debatą THINK MICE, omówione zostanie m.in. zastosowanie wydarzeń w działaniach marketingowych, PR oraz w zakresie polityki HR. Analizie i ocenie poddana będzie obecna sytuacja na rynku, prelegenci postarają się też określić trendy na najbliższą przyszłość. Nie zabraknie wystąpień poświęconych realizacjom online, imprezom masowym, zrównoważonemu rozwojowi, pracy w czasach VUCA (zmienność, niepewność, złożoność i niejednoznaczność) czy określających miejsce eventów w świecie zdominowanym przez social media.

Na dwóch scenach – głównej, przygotowanej na przyjęcie 700 słuchaczy oraz małej, na której przedpołudniowy blok będzie w całości poświęcony wykorzystaniu wydarzeń w strategii miast, wystąpi aż 43 ekspertów. Całość, po raz kolejny, zakończy gala finałowa Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE).


O podobnych wydarzeniach przeczytasz TUTAJ.