Logo

Marketing MIXGadżety reklamowe

OOH magazine z katalogiem targowym PROMO SHOW

Nowy numer OOH magazine jest już na rynku. Wydanie przygotowane jest specjalnie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku: PROMO SHOW, które odbędą się już 8-9 lutego 2023 r. w nowej lokalizacji – EXPO XXI Warszawa. Magazyn zawiera katalog wystawców tej imprezy.

Numer otwiera wywiad okładkowy z Rafałem Baranowskim, dyrektorem zarządzającym w firmie Atler, która świętuje swoje 5-lecie. W rozmowie opowiada o współpracy z czołowymi producentami maszyn oraz o działaniu opartym na wzajemnym szacunku.

To jedna z wielu Jubileuszowych rozmów w tym numerze. O budowaniu biznesu mówią m. in. Tomasz Chwiłowicz – właściciel firmy Jaguar, Anna Roszczak – Prezes Zarządu i Współwłaścicielka Asgard, Zbigniew Kaczor – założyciel i prezes Maxim Ceramics, Mariola Libera – właścicielka firmy DreamPen. Wśród jubileuszowych wywiadów z branży poligraficznej można znaleźć także materiał z Maciejem Juchkiewiczem, Prezesem Zarządu w Atrium Centrum Ploterowe, firmy, która świętuje 30 lat działalności na rynku reklamy i druku.

Już tradycyjnie w magazynie zestaw predykcji dotyczących 2023 roku. Przedstawiciele agencji reklamowych i firm z branży marketingowej przewidują trendy i analizują wyzwania, z którymi przyjdzie się zmierzyć naszej branży w bieżącym roku. Na łamy magazynu zaproszono także przedstawicieli największych marek i firm, z którymi rozmawiamy o mijającym roku i planach na przyszłość. Tym razem na łamy magazynu zaproszono przedstawicieli: DHL, Lipton Ice Tea, Jaguar Land Rover, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, Payback i Dolina Dobra (wcześniej Goodvalley).

Całość dopełnia katalog targowy z ofertą ponad 210 wystawców, którzy swoją ofertę zaprezentują już za 2 tygodnie, podczas targów PROMO SHOW.

Najnowsze wydanie magazynu można pobrać TUTAJ.

A kto szuka inspiracji dla marketingu i poligrafii reklamowej koniecznie musi pojawić się na lutowych targach PROMO SHOW! Event odbywa się 8-9 lutego w EXPO XXI Warszawa. Trwa rejestracja na to wydarzenie TUTAJ.