Logo

Gadżety reklamoweFeaturedTylko w OOH magazine

Nobilia z Wielkanocnymi inspiracjami prezentowymi dla B2B

Przypadająca na czas wiosennego rozkwitu Wielkanoc to wymarzona okazja do zainteresowania się ekologicznym wymiarem przekazywanych podarunków. Jest on szczególnie bliski marce Nobilia. Wśród zestawów upominkowych premium polecanych na tegoroczne święta, zespół Nobilia rekomenduje zwrócenie uwagi na trzy wyjątkowe propozycje.

Eksperci podkreślają, że są to kompozycje cieszące się niesłabnącą popularnością w tym sezonie. Wszystkie zostały stworzone w duchu less waste z propozycją wtórnego wykorzystania opakowania.

  • Kufer Suweren J.A. Baczewski & Skład Praski Easter – zestaw, który powinien przypaść do gustu fanom mocniejszych trunków. W drewnianym kuferku, poza wybornym alkoholem od J.A. Baczewski, kryje się asortyment produktów autorskiej linii Nobilii – Skład Praski: tabliczka czekolady z owocowymi dodatkami, puszka ciasteczek karmelizowanych czy nadziewane pralinki czekoladowe.

Nobilia

  • Skład Praski Wielkanocna Niespodzianka Easter – ręcznie kaszerowane pudełko w kształcie jajka, wypełnione zostało prawdziwymi smakołykami. Znajdziecie tu wytłoczkę pełną czekoladowych jajek z przepysznym nadzieniem, kubeczek pitnej czekolady z piankami, karmelizowane ciasteczka i mini tabliczki deserowej czekolady.

Nobilia

  • Skład Praski Kosz Borówkowy Easter – w metalowym koszyczku piknikowym do wielokrotnego wykorzystania, znajdziecie duży asortyment pysznych czekoladek z dodatkiem kruchych ciasteczek, orzechów ziemnych w duecie z czekoladą karmelową. Sercem tej kompozycji są czekoladowe pisanki w cukrowej skorupce, które w sezonie wielkanocnym podbijają serca klientów Nobilii.

Wszystkie czekoladowe słodkości w zestawach Nobilia pochodzą w pełni ze zrównoważonych źródeł i powstają od lat we własnej, warszawskiej Czekoladowni. 

Po więcej wielkanocnych zestawów upominkowych Nobilia warto zajrzeć do sklepu, klikając w link: www.nobilia.pl/pl/90-prezenty-wielkanocne. Dla klientów biznesowych i agencji reklamowych marka przygotowała specjalną ofertę, dostępną po zalogowaniu się na konto na stronie. 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o marce lub ofercie? Kliknij TU. Doradcy Nobilii serdecznie zapraszają do kontaktu, zadawania pytań i dzielenia się wrażeniami. 


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.