Logo

Aktualności

Własne kolekcje skarpet z Filmar Factory

Filmar Factory to jeden z czołowych, polskich producentów skarpet z siedzibą w Toruniu. Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015 oraz AQAP 2110:2016, a ich skarpety są certyfikowane OEKO-TEX. W ofercie można znaleźć indywidualne kolekcje skarpet,

Park maszynowy oparty jest wyłącznie na maszynach włoskiej firmy Lonati z 156, 168 lub 200 igłami. Ostatni typ maszyn pozwala na bardzo precyzyjne odtwarzanie wzorów otrzymanych od klientów. Wszystkie przędze używane do produkcji skarpet pochodzą od europejskich dostawców oraz posiadają certyfikaty OEKO TEX,  a także deklaracje REACH.

ALL IN – czyli gotowy produkt, prosto w ręce klienta

Filmar Factory tworzy indywidualne kolekcje skarpet, współpracując z najbardziej prestiżowymi i znanymi firmami z szeroko rozumianej branży odzieżowej i reklamowej, zarówno w Polsce jak i na świecie.

– Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każda skarpeta tworzona jest zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi kolorów, wzorów, konstrukcji i składu. Wszystkie ceny skarpet zawierają produkcję, pakowanie, druk prostej, personalizowanej etykiety oraz wysyłkę na terenie Polski – tym sposobem klienci otrzymują gotowy produkt – mówi Paulina Grochowalska z Filmar Factory.

Dodatkowo skarpety mogą być pakowane w pudełka prezentowe z własnym nadrukiem. Możliwe jest również nałożenie silikonowych ABS na stopie lub pięcie a także wzbogacenie skarpety o materiałowe doszywki.

Indywidualne kolekcje skarpet dla każdego

– Oferta jest dostosowywana indywidualnie dla każdego klienta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych a skarpety tworzone są z wielką pasją i doświadczeniem już od ponad trzydziestu lat. Kontakt do przedstawicieli odpowiadających za rynek polski jak i zagraniczny można znaleźć na stronie internetowej www.filmarfactory.eu  – mówi Paulina Grochowalska z Filmar Factory.

Więcej zdjęć z realizacji i ciekawych informacji w social mediach – Facebook i Instagram.


Artykuł sponsorowany