Logo

Druk Cyfrowy

Riset Polska: światowa premiera i sprzedażowy sukces na Festiwalu Marketingu

W dniach 13-14 września w Warszawie odbyły się jedne z najważniejszych targów dla branży reklamy i druku – Festiwal Marketingu, na których jednym z wystawców była firma Riset Polska. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą i nowościami tego dostawcy.

W tym roku firmowa ekspozycja przyciągała uwagę zwiedzających nowościami od Intec Printing Solutions oraz propozycjami maszyn poligraficznych od Uchida Yoko Global,, OKI Europe (Polska) oraz Graphtec Europe.

Ważnym wydarzeniem była światowa premiera flagowego plotera tnąco-bigującego ColorCut FB1180-T od Intec Printing Solutions. Jest on ploterem tnącym formatu B1+ do cięcia arkuszy wielkoformatowych z najnowszymi zaawansowanymi technologiami cięcia oscylacyjnego i bigowania.  Wyposażony został w szybkie serwomotory zapewniające dokładne, szybkie i wydajne cięcie, to największy i najnowszy dodatek do bardzo udanej serii ploterów płaskich. Więcej o tej nowości pisaliśmy TUTAJ.

– Festiwal stanowił dla nas świetną okazję, by zaprezentować swoje nowości (Intec FB1180T oraz SC6500), przedstawić klientom czym wyróżnia się nasza oferta i przekonać dlaczego warto z nami współpracować. Liczba klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Festiwalu potwierdza, że tego rodzaju imprezy są potrzebne i cieszą się zainteresowaniem branży. Jestem przekonana, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom, o czym świadczy fakt, że większość naszych propozycji została podczas Festiwalu sprzedana – mówi Justyna Zabielska z Riset Polska. –Dziękujemy za wszystkie odwiedziny naszego stanowiska oraz inspirujące rozmowy. Jesteśmy wdzięczni, że coraz więcej właścicieli drukarni i agencji reklamowych obdarza zaufaniem nasze rozwiązania – dodaje.

Zobacz filmowe podsumowanie targów z perspektywy Riset Polska:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Riset Polska (@riset_polska)


Więcej newsów z branży TUTAJ.