Logo

Media & maszynyWielki Format

Premiera tnących ploterów stołowych Valiani podczas warsztatów z oklejania samochodów w firmie Atrium

Podczas warsztatów z oklejania pojazdów w dniach 13 – 14.06.2024 w siedzibie firmy Atrium i Ikonos w Opolu, będzie miała miejsce premiera nowego stołowego plotera tnącego Optima 160 (160×123 cm) produkcji firmy Valiani.

Półtora roku temu belgijska firma Summa przejęła włoską firmę Valiani, produkującą specjalistyczne wielogłowicowe plotery tnące. Są to urządzenia szczególnie polecane w branży opakowaniowej, meblarskiej, wnętrzarskiej, odzieżowej, a także reklamowej i drukarskiej. Tym samym oferta firmy Summa-Valiani znacznie się poszerzyła, dając możliwości rozpoczęcia dostaw na nowe rynki zbytu.

Prezentowana na warsztatach z oklejania pojazdów seria ploterów tnących Valiani Optima nadaje się do niemal wszystkich zastosowań w druku offsetowym i cyfrowym. Jest to idealne rozwiązanie dla krótkich i średnich serii cięcia grafik, prototypowania, budowy mebli z tektury komórkowej, cięcia kartonu na opakowania, wycinania wzorów z tkanin, dzianin oraz z tworzyw sztucznych.

Prezentacja możliwości plotera Valiani Optima podczas Dni Otwartych obejmie:

  • produkcję opakowań – bigowanie, cięcie kartonu, papieru
  • produkcję naklejek – cięcie folii polimerycznych/monomerycznych

Plotery Valiani są w stanie ciąć takie materiały, jak: folia odblaskowa, spienione PCV, poliwęglan komorowy, guma, pianka izolacyjna, folia pet, tektura falista, folia magnetyczna, folia do piaskowania, itp. Podczas prezentacji obecni będą zagraniczni eksperci firmy Valiani, Panowie – Pier Paolo Sicilia oraz Petr Popelak.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać poprzez stronę www.atrium.com.pl.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.