Logo

Trade marketing

Crystal Panel LED Thickness Balance – Odkryj Wiodącą Technologię w Branży POS i Retail

W świecie wymagających branż POS i Retail, precyzja ma kluczowe znaczenie. Dlatego firma Crystal Panel przedstawia swój flagowy produkt, CPL Thickness Balance – podświetlany panel, który rewolucjonizuje kontrolę grubości komponentu podświetlającego.

Crystal Panel LED jest produktem bazującym na grawerowanej plexi PMMA podświetlonej krawędziowo paskami LED, dzięki czemu światło jest równomiernie rozprowadzane, a panel świeci w najlepszej możliwej jakości.

Crystal Panel

Przewidywalność Grubości

Standardowo używana plexi PMMA jest idealnym materiałem do stosowania w naszej technologii podświetlenia, ponieważ spełnia wszystkie wymogi jakości oraz bezpieczeństwa. Jednak metoda wytwarzania tego materiału sprawia, że jego tolerancja grubości wynosi 20%. Jest to parametr, który zawsze należy uwzględnić, a który może być problematyczny w przypadku niektórych konstrukcji.

Crystal Panel

Naprzeciw temu wyzwaniu wychodzi nasz najnowszy model panelu – CPL Thickness Balance, który dzięki zastosowaniu materiału Perspex CC zmniejsza tolerancję grubości do max. 5%.

Idealny do Niewielkich Przestrzeni

Wykorzystanie materiału o zmniejszonej tolerancji grubości sprawia, że podświetlany panel sprawdzi się idealnie w projektach z niewielką ilością miejsca na komponent podświetlający.

Crystal Panel Led

Dzięki temu możesz korzystać z właściwości podświetlanych paneli w każdej konstrukcji i zapewnić Twoim klientom równomierne podświetlenie z możliwością dostosowania do jego potrzeb.

Europejska Jakość

Wszystkie produkty Crystal Panel posiadają odpowiednie deklaracje zapewniające o jakości podzespołów i ich pochodzeniu. Dotyczy to również CPL Thickness Balance i użytego w nim materiału Perspex CC, który posiada także amerykański certyfikat niepalności UL94.

Crystal Panel

CPL Thickness Balance firmy Crystal Panel to nie tylko równomierne podświetlenie, ale także wszechstronny element wyposażenia, który może być wykorzystywany w różnych projektach, aby zwiększyć atrakcyjność oferowanych przez Ciebie rozwiązań i przyciągnąć uwagę wymagających klientów. Przekonaj się sam, dlaczego CPL Thickness Balance jest niezbędnym narzędziem w branży POS i Retail.

Sprawdź TUTAJ.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.