Logo

Event MIX

Frugo i Black oficjalnymi partnerami studenckiego rajdu

Już za kilka dni rusza 53. edycja „Endorfinowego” Rajdu Politechniki Krakowskiej. W tym roku celem wyprawy jest tatrzańskie Jurgowo. Wszystkim uczestnikom imprezy energię do przemierzania górskich tras zapewnią mocno kolorowe FRUGO i niepokorny BLACK – oficjalni sponsorzy Rajdu.

Od 53 lat studenci Politechniki Krakowskiej organizują najpopularniejszy rajd turystyczny w Polsce. Każdego roku, na początku maja, kilka tysięcy młodych ludzi z całego kraju uczestniczy w podbijaniu górskich tras, zróżnicowanych pod względem długości i poziomu trudności. Jednak Rajd to nie tylko wycieczki. To również konkursy sportowe i wielkie plenerowe koncerty znanych artystów – w tym roku wystąpi m.in. niezwykle popularna grupa Bracia Figo Fagot.

O dodatkowe podgrzanie atmosfery, zadbają marki FoodCare. Ekstremalne przygody i muzyczne doznania zostaną podkręcone przez mocno owocowe FRUGO, dzięki czemu tegoroczna studencka majówka na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Podczas 53. „Endorfinowego” Rajdu PK nie zabraknie również energetycznego BLACK’a. Moc ukryta w puszce z podobizną Mike’a Tysona naładuje akumulatory rajdowych imprezowiczów i zapewni dawkę energii, która będzie ich niosła przez 4 dni studenckiego szaleństwa.

www.rajd.pk.edu.pl

 MO