Marketing MIX Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku

Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku

0

Zaledwie kilka miesięcy od debiutu, książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wskoczyła na podium najlepiej sprzedających się poradników biznesowo – ekonomicznych Empiku. Wydana przed wydawnictwo One Press publikacja, to kompleksowy przewodnik dla przedsiębiorcy, którego autorami są doświadczeni eksperci, ludzie świata biznesu oraz znani dziennikarze.
Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” znalazła się na 3. miejscu najlepiej sprzedających się poradników biznesowo – ekonomicznych Empiku.

– Niezmiernie cieszy nas popularność naszej książki. Mamy nadzieję, że będzie ona dobrym kierunkowskazem, który w 12 krokach poprowadzi czytelnika do sukcesu – mówi Adam Głos, Prezes Tax Care, który jest pomysłodawcą i głównym partnerem książki. – Książka to zbiór wielu użytecznych zagadnień zebranych w jednym miejscu dzięki współpracy z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Wszystko po to, aby stworzyć kompleksowy i praktyczny poradnik dla przedsiębiorcy – dodaje.
Publikacja dostarcza czytelnikowi szerokiej wiedzy na temat założenia własnej firmy, wyboru odpowiedniej formy rozliczenia, skutecznej promocji i efektywnej sprzedaży. Znajdziemy tu także rozdziały na temat networkingu, marketingu, działań public relations, zarządzania projektami i ludźmi. 

Na podstawie książki powstał cykl konferencji, której OOH magazine jest partnerem.

KL