Event MIX Vienna House poleca niekonwencjonalne atrakcje w Europie

Vienna House poleca niekonwencjonalne atrakcje w Europie

0

Praktyczne wskazówki dotyczące nietypowych atrakcji turystycznych w Europie czekają, aby je odkryć przez całe lato. W hotelach Vienna House można skorzystać z doradztwa o atrakcyjnych miejscach. Ponadto hotele na okres wakacyjny oferują pakiet zniżek. Wystarczy użyć kodu Forget Mainstream.

Tego lata poszczególne hotele Vienna House będą udzielały praktycznych wskazówek na temat niekonwencjonalnych miejsc w okolicy danego hotelu, poza utartymi szlakami turystycznymi. Nasze sugestie to, między innymi, wschód słońca oglądany z wierzchołka wieży starej kopalni w Katowicach, tradycyjne dmuchanie szkła w hucie Moser w Karlowych Warach, drzewo życzeń w Berlinie, paryskie kawiarnie schowane w małych uliczkach oraz wyjątkowy trening z mistrzem świata w kick-boxingu w Landsbergu. Oferta obejmuje śniadanie, WiFi, praktyczne wskazówki i orzeźwiające napoje w barze.

Z oferty można skorzystać poprzez rezerwację online do 4 września 2016 pod warunkiem dostępności. 

O Vienna House
W Vienna House najważniejsza jest radość podróżowania, zdobywanie nowych doświadczeń i odkrywanie. Motto sieci to „nie ma nic bardziej wyrafinowanego w życiu niż proste przyjemności”. Vienna House reprezentuje cztery marki hoteli – każda ma swój indywidualny charakter, ale łączą je te same wartości I jeden cel: inspirowanie gości. Największa austriacka grupa hotelowa – od 2016 roku pod wspólną marką Vienna House – posiada i zarządza indywidualnymi hotelami miejskimi oraz resortami, designerskimi obiektami andel’s by Vienna House, tętniącymi życiem hotelami koncepcyjnymi angelo by Vienna House, jak również stawiającymi na naturalność Vienna House Easy. Firma zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziesięciu krajach: od Francji po Rosję, od Polski po Austrię. Hotele znajdują się m. in. w Berlinie, Bratysławie, Bukareszcie, Coburgu, Karlsbadzie, Krakowie, Łodzi, Monachium, Neckarsulm, Trewirze, Paryżu i Pradze. Vienna House jest znakiem towarowym firmy Vienna International Hotelmanagement AG.

www.viennahouse.com

PP