Event MIX Pałac Mała Wieś. Niezwykłe miejsce niedaleko Warszawy członkiem SBE

Pałac Mała Wieś. Niezwykłe miejsce niedaleko Warszawy członkiem SBE

0
Pałac Mała Wieś. Niezwykłe miejsce niedaleko Warszawy członkiem SBE
Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza agencje eventowe, dostawców oraz lokalizacje. W ostatnim czasie do trzeciej grupy dołączył Pałac Mała Wieś. Jest to położona w sercu Mazowsza unikatowa klasycystyczna posiadłość z XVIII wieku. Dwustuletni Pałac wraz z okalającym go zespołem parkowym to również nowoczesne i prestiżowe centrum hotelowo-konferencyjne.

Pałac Mała Wieś to kompleks hotelowy łączący piękno XVIII-wiecznej architektury i czterogwiazdkowego luksusu. Odrestaurowany z najwyższą starannością budynek Pałacu otaczają cztery zabytkowe Oficyny, które wraz z nowo wybudowanym Spichlerzem tworzą bazę noclegową dla ponad 120 osób.  Już jesienią Pałac Mała Wieś odda do dyspozycji gości Dom Ogrodnika, który będzie dysponował 16 pokojami dwuosobowymi o najwyższym standardzie.

Zespół pałacowy w Małej Wsi to przede wszystkim niezwykłe przestrzenie eventowe z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Zaplecze konferencyjne to 11 sal i saloników biznesowych. Dumą Pałacu Mała Wieś jest dwupoziomowa sala bankietowa – Nowa Oranżeria, która zachwyca swym rozmachem i możliwościami. Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane sale balowe o łącznej powierzchni eventowej 850 m2. Foyer o powierzchni blisko 50 m2 przystosowane jest do organizowania przerw kawowych, koktajli czy wystaw artystycznych.

Kulinarnym sercem Pałacu jest Restauracja Stara Wozownia, gdzie kucharze dbają,
by dania zachwycały połączeniem produktów i zniewalały smakiem. Koneserzy wytrawnych trunków odnajdą swoje miejsce w przypałacowej Winiarni, a smakosze herbat – w Herbaciarni, z tarasu której roztacza się malowniczy widok na Ogród Francuski i romantyczny park w stylu angielskim.

W Stowarzyszeniu Branży Eventej jest jedenaście lokalizacji członkowskich. Pałac Mała Wieś na pewno będzie stanowić częstą destynację oraz ważny punkt na mapie polskiego przemysłu spotkań.