Trade marketing OKI Europe na targach RetailShow 2018

OKI Europe na targach RetailShow 2018

0

OKI Europe Ltd, w dniach 14-15 listopada 2018 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI na targach RetailShow 2018, zaprezentuje swoją ofertę dedykowaną branży detalicznej. W Modelowym Sklepie będzie można zobaczyć jak dzięki efektywnym i jakościowym materiałom drukowanym wyróżnić się na tle konkurencji czy przyciągnąć i skupić uwagę klienta.

Kolorowa drukarka C833, urządzenie wielofunkcyjne z serii MC800 oparte na otwartej platformie OKI sXP, aplikacja Sendys Explorer do zarządzania obiegiem dokumentów, oprogramowanie Template Manager do tworzenia materiałów marketingowych, nośniki i akcesoria wspierające ekspozycję materiałów drukowanych w miejscu sprzedaży – to tylko niektóre propozycje OKI Europe jakie będzie można zobaczyć w trakcie tegorocznej, dziewiątej edycji, Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018. W Modelowym Sklepie OKI zaprezentuje różnorodne oznakowania sklepowe, które można drukować samodzielnie, na żądanie i na miejscu w naszym sklepie dzięki możliwościom kolorowej drukarki Oki C833 w formacie A3.

Drukowanie w branży detalicznej – drukowanie na żądanie zwiększa wartość transakcji

Aby zwiększyć marże, zaufanie, satysfakcję i lojalność klientów, sprzedawcy muszą m.in. nieustannie odświeżać swoją ofertę, zapewniać ciekawe promocje i dbać o odpowiednią komunikację. Efektywne oznaczenie sklepu to potężne narzędzie, zwłaszcza w przypadku zwiększania odwiedzalności. Z badań wynika, że większość decyzji podejmowanych przez konsumentów ma miejsce w punkcie handlowym lub usługowym, dlatego tak istotne w komunikacji w branży detalicznej są kolorowe i atrakcyjne wydrukowane materiały rozmieszczone w przestrzeni sklepu.

 Dzięki kolorowym urządzeniom OKI można drukować na miejscu, na żądanie i w dowolnym momencie plakaty, banery, etykiety sklepowe, etykiety cenowe, naklejki na szyby, billboardy, oznakowania podłogowe, biuletyny, ulotki i inne oznaczenia sklepowe. Drukowanie na miejscu oznacza brak ograniczeń w postaci minimalnej wielkości zamówienia, a więc i brak niewykorzystanych materiałów i konieczności ich magazynowania. Do tego maksymalnie skraca czas przygotowania potrzebnych materiałów. Ceny i promocje można dostosować do określonej pory, klienta lub sklepu, zwiększając wydajność i wartość transakcji w celu zwiększenia sprzedaży. Daje to możliwość błyskawicznej reakcji na zmiany rynkowe związane ze stanem magazynowym lub działania konkurencji. Pozwala to też na oszczędności. Koszty i dolne limity niewielkich projektów są często wysokie przypadku zlecania takich prac na zewnątrz. Drukując takie materiały we własnym zakresie optymalizujemy koszty wydruków.

Pokaż towary inaczej – drukuj na nietypowych nośnikach i przyciągaj uwagę

Kolorowa drukarka C833 i seria urządzeń wielofunkcyjnych MC800 pozwalają tworzyć szeroki wachlarz efektownych materiałów promocyjnych drukowanych w kolorze o wysokiej rozdzielczości na różnych formatach i typach nośników w przystępnej cenie i krótkim czasie. Od cenówek, poprzez ulotki w formatach od A6 do A3, aż do materiałów na nietypowych nośnikach o gramaturze nawet do 256g/m2 czy nośnikach wodoodpornych, odpornych na słońce i na warunki atmosferyczne. Dzięki tacy do papieru banerowego możliwy jest dwustronny druk kolorowych banerów o długości nawet do 1321 mm.

Te wyjątkowo kompaktowe i ekonomiczne drukarki kolorowe A3 dla sprzedawców detalicznych są wyposażone w innowacyjną, wbudowaną cyfrową technologię LED, zapewniającą szybki, profesjonalny i jednocześnie ekonomiczny wydruk kolorowy na bardzo szerokiej gamie różnorodnych nośników. Nie ma już potrzeby korzystania z drukarek wielkoformatowych lub wielu specjalistycznych urządzeń drukujących lub urządzeń do wykańczania.

Podczas targów, na stoisku firmy OKI (nr J07), zwiedzający będą mogli zobaczyć możliwości kolorowej drukarki C833 oraz urządzeń wielofunkcyjnych z serii MC800. Dowiedzą się jak drukować wyraźne oznaczenia i materiały punktu sprzedaży, aby pomóc klientom podjąć decyzję bez konieczności konsultacji z pracownikami.

OKI C833 to najmniejsza na rynku drukarka kolorowa w formacie A3. Spokojnie zmieści się w przestrzeni handlowej lub na zapleczy biura. Drukuje z prędkością do 35 stron na minutę. Technologia LED w połączeniu z wielopoziomową technologią ProQ2400 z rozdzielczością drukowania 1200 x 1200 dpi i tonerami Microfine High Definition gwarantują niezrównaną jakość wydruków za każdym razem. Wyraziste kolory i dokładne odwzorowanie pozwalają tworzyć profesjonalne dokumenty spełniające stale rosnące wymagania biznesowe. Szeroka gama obsługiwanych nośników ułatwia drukowanie wielu dokumentów marketingowych w różnych formatach i na nośnikach o różnej gramaturze. Model C833 to idealne rozwiązanie dla firm, które wymagają wysokiej jakości, dużych nakładów i drukowania na żądanie we własnym zakresie.

Seria urządzeń wielofunkcyjnych OKI MC800 dzięki dużej szybkość drukowania i kopiowania w połączeniu z większą wydajnością materiałów eksploatacyjnych jest idealnym rozwiązaniem dla większych firm. Modele MC853 i MC873 są wyposażone w otwartą platformę OKI sXP, dzięki której mogą one być centrum obiegu dokumentów w firmie detalicznej. Dodatkowo możliwa jest integracja urządzenia z rozwiązaniami firm trzecich. Możemy stworzyć swoją własną aplikację dostosowaną do potrzeb naszego sklepu. Wraz z urządzeniem OKI dostarcza aplikację Sendys Explorer, która pozwala zmaksymalizować wydajność pracy z dokumentami w sklepie od etapu przechowywania do ich dystrybucji. Materiały umieszczone w chmurze przez centralę można błyskawicznie wydrukować na miejscu w naszym sklepie. Aplikacja jest dostępna też na smartfony, dzięki czemu znacząco upraszcza codzienną pracę managera sklepu. 

Aby zapoznać się z szeroką gamą możliwości jakie niesie ze sobą druk w placówce handlowej warto skorzystać z aplikacji na smartfony OKI AR Showroom lub odwiedzić wirtualny showroom OKI na stronie www.okishowroom.com. Aplikacja OKI AR Showroom dzięki zastosowaniu rzeczywistości rozszerzonej pozwala wizualizować urządzenia OKI oraz materiały do komunikacji wizualnej w naszym własnym środowisku sprzedaży detalicznej.

OOH magazine jest patronem medialnym targów Retail Show.

JK