Logo

Inspiracje

Stroje piłkarskie od jettStudio

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio przedstawia komplety piłkarskie – idealne jako odzież sportowa, odzież do treningu.

UNITED – zestaw sportowy składający się z koszulki i spodenek. Koszulka z podwójnym kołnierzem, dekolt w szpic, wzmocnione kryte szwy. Krótkie rękawy wykończone kontrastującą lamówką. Spodenki z elastycznym pasem regulowanym ściągaczem od wewnątrz.

RACING – męski komplet sportowy składający się z 2 koszulek + 1 spodni. Kontrastowy kolor drugiej koszulki. Spodenki z elastycznym pasem i wewnętrzną regulacją.

JUVE – męski komplet sportowy. Koszulka z pół raglanowymi rękawami, zdobionymi paskami. Kolor drugiej koszulki występuje w odwróconych kolorach. Elastyczne spodnie w pasie z wewnętrznym sznurkiem w tym samym kolorze ze szwami zabezpieczającymi. Kontrastujące boczne paski oraz przecięcia w nogawce.

SALAS – zestaw sportowy w wersji unisex. Dwie koszulki + 1 spodenki. Oddychająca, szybkoschnąca tkanina. Lekka i komfortowa. Kontrastowe wstawki. Kontrastowy kolor drugiej koszulki.

BOCA – zestaw sportowy unisex z kombinacją trzech tkanin. Koszulka z małą stójką, zapinana na guziki zatrzaskowe. Wewnętrzny rękaw z oddychającego materiału. Panele boczne i górna taśma rękawowa wykonana z tkaniny control dry. Spodenki z elastycznym pasem i wewnętrzną regulacją. Wewnętrzna część nogawki, mankiety w kontrastującym kolorze wykonanym z tkaniny control dry.

Szczegóły na stronie jettStudio: TUTAJ

KL