Inspiracje Wiatraczek Pocket Breeze firmy ZOGI

Wiatraczek Pocket Breeze firmy ZOGI

0

Wiatraczek Pocket Breeze firmy ZOGI to propozycja, która pozwoli odetchnąć podczas letnich upałów. Koniec z wolnym „gotowaniem” się w biurze oraz w domu podczas letnich upałów, kiedy pot zalewa oczy, ciężko złapać oddech, a jedyne o czym marzymy to zanurzenie się w wannie z lodem.

Wyposażeni w lekki, przenośny i superwydajny wiatraczek Pocket Breeze firmy ZOGI możemy stawić czoła lejącemu się z nieba skwarowi, gdziekolwiek się znajdziemy. Ten ultralekki, ładowany przez USB wentylator w solidnej, starannie wykonanej obudowie z osłoną łopatek wiatraczka, posiada 3 tryby pracy różniące się siłą nawiewu. Od „lekkiego powiewu”, który uprzyjemni ciepłe dni, przez „morską bryzę” aż po „Orkan”, który pomoże ochłodzić się w największe nawet upały, lub może posłużyć jako awaryjny napęd niewielkiej żaglówki.

Można trzymać go w rękach lub ustawić na dołączonej do zestawu specjalnej antypoślizgowej podstawce. Oczywiście istnieje możliwość umieszczenia na wiatraczku loga lub tekstu reklamowego klienta.

Więcej o produkcie TUTAJ.