Inspiracje Pasy bagażowe z nadrukiem – wakacyjna propozycja od SMYCZOMAT.pl / Lanyard.PRO

Pasy bagażowe z nadrukiem – wakacyjna propozycja od SMYCZOMAT.pl / Lanyard.PRO

0

Długotrwała alienacja jakiej doświadczyliśmy w ostatnim czasie sprawiła, że z utęsknieniem czekamy na wakacje. Czas urlopu, to czas radości, wytchnienia, obcowania z naturą i bliskimi nam ludźmi. Chcemy, aby nasz odpoczynek był bezpieczny więc wszystko dopinamy na ostatni guzik, również nasze przepełnione walizki! Niestety czasem skutkuje to awarią zamka oraz nieplanowanym otwarciem walizki.

Dlatego idealnym uzupełnieniem bagaży, są pasy bagażowe, które zapewniają bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Pomagają w szybkim odnalezieniu walizki wśród innych bagaży. Są nieodłącznym elementem każdej podróży oraz doskonałym nośnikiem reklamy.

Duże pole zadruku sprawia, że oprócz logowania można umieścić na nich dane kontaktowe użytkownika, co usprawni odnalezienie bagażu.

Znakowanie metodą sublimacji, pozwala na wykonanie dwustronnego nadruku full kolor w wysokiej jakości. Masywna taśma, solidne dodatki oraz mocne przeszycia sprawią, że taśmy bagażowe wykonane przez firmę SMYCZOMAT.pl / Lanyard.PRO
będą cieszyły swych użytkowników przez wiele lat.
Firma zapewnia szybkie terminy realizacji, ażeby każdy w tegoroczną podróż mógł zabrać swój pas bagażowy.

www.Lanyard.pro