Wydarzenia Międzynarodowy Festiwal Reklamy White Square ogłosił zwycięzców!

Międzynarodowy Festiwal Reklamy White Square ogłosił zwycięzców!

0

11 czerwca odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom jednego z największych wydarzeń kreatywnych w Europie – Międzynarodowego Festiwalu Reklamy White Square, który w tym roku po raz pierwszy odbył się w połączonym formacie online / offlie. Gwiazdy programu biznesowego zaprezentowali dyrektorzy kreatywni zarówno sieci, jak i lokalnych agencji z ponad 25 krajów świata, zdobywcy licznych nagród festiwalowych, w tym łącznie ponad 400 Cannes Lions. Większość z nich była w tym roku jurorami festiwalu.

Podczas White Square 2021 w formacie konferencji online pracowało 7 międzynarodowych składów jurorskich: Jury Creative, Branding, Marketing, Digital, Media i Mass Media. O Grand Prix festiwalu decydowało Grand Jury reprezentowane przez przewodniczących jury głównych składów.

W tym roku o nagrody festiwalowe w kategoriach konkursowych walczyło 901 zgłoszeń z 25 krajów: Kreatywność, Branding, Marketing, Efektywność Marketingowa, Media, Digital oraz Craft.

Gratulujemy zwycięzcom!

Pełna lista zwycięzców dostępna jest TUTAJ.

W ramach Festiwalu odbył się również konkurs kreatywny MŁODZI KREATORZY. Konkurs wspierała marka Crello – graficzna platforma online, dzięki której w kilka minut można łatwo tworzyć kreatywne treści statyczne i dynamiczne, korzystając z gotowych szablonów lub tworząc projekty od podstaw.

Organizator festiwalu White Square – Stowarzyszenie Agencji Komunikacji i Marketingu Białorusi dziękuje wszystkim uczestnikom, członkom jury i partnerom Festiwalu oraz życzy kolejnych zwycięstw i inspiracji!