Event MIX Weź udział w EVENT MIX DATING 2021

Weź udział w EVENT MIX DATING 2021

0

Redakcje THINK MICE i OOH MAGAZINE zapraszają na EVENT MIX DATING 2021 – wydarzenie towarzyszące 13. edycji targów FestiwalMarketingu.pl.

Podczas bezpośrednich spotkań biznesowych – już 16 września w Expo XXI Warszawa – swoją ofertę zaprezentują agencje, firmy i obiekty specjalizujące się w organizacji eventów – tych w formule tradycyjnej, onlineowej, jak i hybrydowej.

EVENT MIX DATING 2021 to impreza skierowana zarówno do pracowników agencji eventowych, reprezentantów obiektów (hotele, centra konferencyjne i targowo-wystawiennicze, eventowe venues), jak i podwykonawców i dostawców usług MICE. Wszyscy oni będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty klientom końcowym, czyli korporacyjnym, firmowym i stowarzyszeniowym planistom wydarzeń, dyrektorom i pracownikom działów PR, marketingu, HR i zakupów, ale także przedstawicielom innych firm zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów i wyjazdów incentive.

W tym roku całość przygotowana zostanie w innowacyjnej formule szybkich, indywidualnych spotkań biznesowych. Każde z nich potrwa kilkanaście minut, co ma umożliwić maksymalnie efektywne wykorzystanie czasu i nawiązanie możliwie największej liczby cennych kontaktów biznesowych.

– Formuła szybkich spotkań z powodzeniem wykorzystywana jest na wydarzeniach branży MICE na całym świecie. Pozwala na poznanie wielu wyselekcjonowanych kontrahentów i partnerów biznesowych w stosunkowo niedługim czasie. Po miesiącach lockdownu to szczególnie ważne w odbudowie biznesu i ponownym ożywieniu przemysłu spotkań – powiedziała Anna Łukasik, project manager THINK MICE, koordynator wydarzenia.

Do tej pory swój udział na EVENT MIX DATING 2021 potwierdzili m.in.: Łódź Convention BureauAvatarlandColors of DesignExpo XXI WarszawaLubelskie Centrum KonferencyjneEvent RoomStar EventQHotel Wrocław BielanyBERMNYX HotelSopot Marriott Resort & SpaDrukpoznan.plWise DisplayUKOOThermaleoConvention Bureau WrocławLubelskie Convention BureauRezydencja Gubałówka, Event Up. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Expo XXI Warszawa. Wszystkie spotkania odbędą się zgodnie z nową polityką bezpieczeństwa, uwzględniającą wszelkie obowiązujące wytyczne sanitarne.

Firmy chcące zaprezentować swoją ofertę podczas EVENT MIX DATING 2021 proszone są o kontakt mailowy: paulina.palmowska@thinkmice.pl

Osoby zainteresowane uczestnictwem obowiązuje rejestracja TUTAJ