Inspiracje Nowe wersje gadżetów i akcesoriów elektronicznych od jettStudio

Nowe wersje gadżetów i akcesoriów elektronicznych od jettStudio

0

Importer upominków reklamowych jettStudio przedstawia ulepszone wersje gadżetów i akcesoriów elektronicznych: ARIA, TRIDENT, FOLIO.

ARIA T6S PRO – najlepsze, bezprzewodowe słuchawki douszne, wyposażone w najnowszą technologię aktywnej redukcji szumów (ANC). Dźwięk sygnowany przez Ambient Harmonics. Lekkie wkładki douszne zapewniają bezkompromisową jakość dźwięku w połączeniu z bezpiecznym i wygodnym dopasowaniem. Intuicyjne sterowanie muzyką aktywowane dotykiem i zintegrowany mikrofon Aria T6S PRO to idealny towarzysz do słuchania muzyki i odbierania połączeń w podróży.

TRIDENT PRO – kabel, który obsługuje superszybkie ładowanie USB do 60W PD. To powoduje, że jest w stanie naładować telefon lub tablet z najszybszą możliwą prędkością, jak również możesz naładować laptopa. Konstrukcja kabla Trident PRO Ultra-Strong oferuje ponad 12000 zgięć podczas całego okresu eksploatacji. Wzmocniony kabel ładujący USB-A/Type-C do Type-C/Lightning to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają doskonałej konstrukcji.

FOLIO PRO – organizer, saszetka. Funkcjonalny, a jednocześnie minimalistyczny design sprawia, że Folio Pro jest idealnym towarzyszem w podróży, idealnym do przechowywania wszystkich akcesoriów technicznych w ładzie i porządku. Produkt posiada odporne na wstrząsy wyściełane wnętrze, które zapewnia bezpieczne miejsce do przechowywania, jednocześnie zapobiegając wgnieceniom i zadrapaniom.

www.jettstudio.pl