Inspiracje Zimowe bestsellery od Headwear Professionals

Zimowe bestsellery od Headwear Professionals

146
0

Firma Headwear Professionals prezentuje swoje topowe modele czapek zimowych. Są to fasony, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród agencji reklamowych jak i ich klientów.

Pośród prezentowanych modeli można znaleźć czapki, które są wykonane z naturalnych surowców – mowa tutaj o czapce #3012, która jest wykonana z tkaniny TENCEL™ oraz o czapce #3024, która jest wyprodukowana z tkaniny micromodal (ten model jest także tegoroczną nowością w ofercie firmy).

Uzupełnienie oferty stanowią czapki, które od wielu sezonów cieszą się ogromną popularnością. Są to klasyczne fasony wykonane z bawełny czy akrylu. Na szczególną uwagę zasługują tutaj 2 modele czapek z wywinięciem – #4243 oraz #4262

Czapka zimowa to gadżet reklamowy, który idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. To produkt, który chroni od zimna, pośrednio wspomaga dbanie o zdrowie i odporność, co jest bardzo istotnym i ważnym czynnikiem. Dodatkowo dzięki czapce, jako części naszej garderoby, można wyrazić swój styl i podkreślić swoją unikatowość i wyjątkowość.

Czapki zimowe w połączeniu np. z haftem lub nadrukiem stanowią wyjątkowy prezent, który będzie służył obdarowanemu przez długi czas, tym samym będzie długotrwałym nośnikiem reklamowym.

Z ofertą wszystkich rekomendowanych modeli można zapoznać się TUTAJ.