Logo

Inspiracje

Klio-Eterna teraz również w Polsce!

Klio-Eterna teraz również w Polsce!

Firma Żejmo & Siatecki s.c. / gadżeciarze.com zawarła porozumienie o bliskiej współpracy z niemiecką firmą Klio-Eterna Schreibgeräte GmbH & Co KG. W związku z tym Żejmo & Siatecki przejmuje całą działalność dystrybucyjno-sprzedażową firmy Klio-Eterna jako wyłączny partner handlowy na terenie Polski. 

Dzięki temu porozumieniu nastąpi wyraźne wzmocnienie obecności produktów Klio-Eterna na rynku polskim. Jednocześnie asortyment firmy Żejmo & Siatecki s.c. / gadżeciarze.com zostanie uzupełniony o nowe ciekawe produkty, o najwyższej jakości i niepowtarzalnym wzornictwie.

Klio-Eterna Schreibgeräte GmbH & Co KG z siedzibą w Wolfach w Schwarzwaldzie to niemiecki producent przyborów piśmienniczych. Od ponad 120 lat marka Klio-Eterna® jest synonimem jakości i precyzji „Made in Germany”. Oprócz funkcjonalności i wzornictwa, przybory piśmiennicze marki Klio-Eterna zachwycają różnorodnością kolorów i kombinacji komponentów, a także atrakcyjnymi opcjami personalizacji.

Znakomita większość oferowanych wyrobów marki Klio-Eterna produkowana jest w Niemczech, przy zachowaniu bardzo surowych reguł zielonej gospodarki. Klio-Eterna może pochwalić się wieloma certyfikatami świadczącymi o wysokiej klasy zarządzaniu, dbałości o środowisko naturalne i otoczenie społeczne: ISO 9001, ISO 14001, klimaneutraler Standort (firma neutralna klimatycznie), 100% Oekostrom, BSCI, Sedex.

Obie firmy cieszą się z zaplanowanej współpracy i mają nadzieję na intensywny rozwój oraz pozytywną reakcję obecnych jak i nowych klientów.

Więcej informacji na www.zejmo-siatecki.com lub bezpośrednio u dystrybutora: office@zejmo-siatecki.com; tel. +48 531 549 312

Więcej o gadżetach przeczytasz TUTAJ