Event MIX Premiera Range Rovera w Radisson Blu Sopot

Premiera Range Rovera w Radisson Blu Sopot

0

4 stycznia został zaprezentowany samochód nowej generacji. Spotkanie premierowe było związane z wejściem na trójmiejski rynek firmy British Auto Zdunek, przedstawiciela marek Land Rover i Jaguar. Zaledwie dzień wcześniej dealer otworzył nowy salon w Gdańsku, przy ulicy Miałki Szlak 42.

– Marka British Auto Zdunek zaufała nam podczas wyjątkowej premiery najnowszego Range Rovera. Odbyła się ona w naszej unikatowej przestrzeni Grand Pavilion, która posiada pełne zaplecze techniczne o parametrach sali koncertowej. Byliśmy odpowiedzialni za wieczorną kolację, jednak głównym punktem była obsługa techniczna wydarzenia, w tym indywidualnie dostosowane oświetlenie podczas kulminacyjnego odsłonięcia samochodu. – Magdalena Dolińska, Specjalista ds. Sprzedaży w Radisson Blu Sopot.

– Zdecydowaliśmy się na premierowy pokaz nowej generacji Range Rover’a w hotelu Radisson Blue ze względu na fakt, że termin zbiegł się z otwarciem nowego Salonu i Serwisu Jaguara i Land Rovera w Gdańsku na Miałkim Szlaku 42 w Grupie Zdunek. Chcieliśmy zaprezentować nowy model w naszej gamie i oznajmić klientom o nowym salonie i serwisie. Hotel umożliwił nam stworzenie niepowtarzalnego, uroczystego klimatu i zapewnił również możliwość zaproszenia wielu gości, których frekwencja wyniosła 100%. Ponadto podczas premiery mogliśmy poświęcić czas naszym gościom mając pewność, że pracownicy Radisson Blue zapewnią nam wszystkim obsługę na najwyższym poziomie – mówi Robert Dziobiak, Dyrektor Zarządzający w Dealer British Auto Zdunek.

– Hotel Radisson Blu Sopot to obiekt posiadający łącznie ponad 2 000 m2 wielofunkcyjnej powierzchni konferencyjnej pozwalającej na organizację wydarzeń nawet do 2 000 uczestników. Dodatkowo, dysponuje bazą noclegową zawierającą 219 pokoi i ponad 700 miejsc noclegowych, oraz szeregiem udogodnień jak m.in. 25m basen, największe w Trójmieście saunarium czy profesjonalna siłownia. Dzięki temu możemy pewnie powiedzieć, że jest to największe centrum eventowo-konferencyjne w Trójmieście – mówi Michał Węgrzyn, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Radisson Blu Sopot. 

W sali konferencyjnej hotelu Radisson Blu w Sopocie zgromadziło się blisko dwustu gości. Uczestnikami spotkania byli klienci ceniący sobie samochody oferowane przez Grupę Zdunek. Nie zabrakło też nowych osób, zainteresowanych działalnością nowopowstałego salonu. Spotkanie poprowadził dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki, znany z programu Zakup kontrolowany emitowanego na antenie TVN Turbo.

Relację z premiery w serwisie Youtube zamieścił Trójmiejski Portal Motoryzacyjny – moto3m.pl.